Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viszont most visszatért az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszont most visszatért az érzés hogy szeretem az első srácot és nagyon akarom. Mit csináljak? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe szerelmes voltam. Tavaly majdnem összejöttünk, aztán valamiért mégse. Most összejöttem egy nagyon kedves sráccal ( aki nagyon szeret, de én nem vagyok szerelmes) csak mert elegem volt abból hogy az első sráccal nem történt semmi/ nem jött össze, és kellett valaki lelki társ.
2013. febr. 9. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szánalom a köbön.


Ha nem érem fel a lovat, megbszom a szamarat elv? :)

2013. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez még pónilónak sem jó!

Akkor kell megbecsülni a párod, amikor mellette vagy.

Ez nem olyan, hogy akkor húzzuk elő a fiókból, amikor szükség van rá. Most ezzel a fiúval is játszol, és ha egy pasi itt ócsárolja a csajokat, hasonló dolog miatt, akkor meg biztos írsz neki, hogy milyen görény.

2013. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!