Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, milyen érzés volt,...

Anyukák, milyen érzés volt, mikor megtudtátok a babátok nemét? Mi volt az első érzésetek? És apukának?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 15:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az egy emlékezetes pillanat volt, én nagyon elérzékenyültem, még meg is könnyeztem, de ugyanakkor meg is lepődtem,mert fiúnak éreztem őt. Apa is nagyon örült neki.
2013. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én kislányt szerettem volna, így egy kicsit megütött, mikor kiderült, hogy fiú. A férjem fiút akart, így nagyon örült. Azóta már 9 hónapos a fiam, nem adnám 100 lányért sem :-)
2013. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Kifelejtettem, hogy végül lány lett.
2013. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szüléskor tudtam meg,és nagyon felemelő érzés volt,mikor mindenki felkiáltott a műtőasztal fölött,hogy kisfiú,sosem felejtem el,leírhatatlan.
2013. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
HIhetetlenül jó, nagyon nagyon féltünk, hogy lány lesz, de szerencsére fiú lett, nagyon nagyon boldogság volt. Onanntól csak vigyorgott a párom meg én is.
2013. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5. Miért féltetek, hogy lány lesz?
2013. márc. 6. 15:18
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon nem szerettünk volna lányt, féltünk tőle, abszolult nem tudnék mit kezdeni egy lánnyal, persze ha az lett volna biztos őt is szerettük volna, de én nagyon nem vagyok lányos anyukának való.
2013. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

elsőnél lányt vártunk fiú lett. Én nem voltam annyira csalódott mert éreztem elejétől hogy fiú lesz és gondoltam majd a második lesz lány. A férjem kicsit csalódott volt.

A másodiknál lányt vártunk lány is lett, életem egyik legboldogabb pillanata volt, nem reménykedtem benne hogy ekkora szerencsém lehet:)))

A harmadiknál lányt vártunk de fiú lett, a férjem nem volt csalódott, én sajnos bár ciki- de hetekig nem hittem el.

2013. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Én eleve tartottam az egész gyerekvállalástól, és csakis kislányt tudtam elképzelni. Mikor közölte a doki az ultrahangon, hogy lát egy kukit, totál pánikba estem, úgy szívből megrökönyödve felnyögtem a vizsgáló asztalon (így utólag belegondolva tök gáz voltam).

Apuka örült, a reakciómon viszont - utólag bevallva - teljesen kiakadt (mondjuk joggal, de akkor még fogalmam sem volt, hogy az anyaság ilyen jó dolog :) ).

Azt ugye mondanom sem kell, hogy a legeslegeslegjobban a világon őt imádom :)))!!!!!

2013. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kislányt vártunk,kislány lett,örültem nagyon,férjem is.1 hetes a kislányunk:)De lényeg az egészség.
2013. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!