Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érdemes, ajánlott venni...

Mit érdemes, ajánlott venni majdnem 3 éves gyermeknek (fiú) keresztelőre?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd meg a szüleit. Ha azt mondják, hogy áááá, nem kell semmi, vagy mindegy, akkor mesekönyv, ha meg kevés a játéka, akkor az is lehet.
2009. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
könyvre én is gondoltam... esetleg gyermek biblia?
2009. szept. 13. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az jónak tűnik, de mindenképpen egyeztess a szülőkkel, nehogy a végén 8 gyerekbibliát kapjon :)
2009. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
36%
Szia a szülök mindig azt mondják nem kell semmi! értelmetlen ajándékokat én sem szeretem pár hét és mennek a kukába na meg a gagyik is szerintem tedd boritékba a pénzt és add a szülöknek tudják ök mi kell a gyereknek vagy fogd meg a kispasit és vidd el egy játékboltba mindenesetre olyat válassz mert ez egy jo alkalom amit esetleg a szülök nem engedhetnek meg meguknak! megnyered a kissrác szivét! ügyes légy!
2009. szept. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha azt szeretnéd,hogy legyen egy "emléke", én egy sakkészletet javasolnék.Szép is,játék is, és ki tudja?Hátha bajnok lesz....?
2009. szept. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!