Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha egy apának tetszik...

Az baj ha egy apának tetszik a lánya (sokszor megnézi a csini kis alakját és a formás kis popsiját)?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 14:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Apukám nekem is sokszor mondta, hogy milyen csinos vagyok, vagy amikor csak messzebbről látott az utcán és végül közel ért, akkor ismert meg, és megjegyezte, hogy azon gondolkozott ki lehet az jó nő az utcán, amikor rájött, hogy a saját lánya... de én ezen sosem akadtam fönn, mert sosem úgy mondta, vagy jelezte, hogy az félreérthető legyen.
2013. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha te vagy az apa, és úgy írod a "csini kis alakját és formás kis popsiját", akkor igen.
2013. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

A következő kérdésed remélem nem ez lesz: Az baj, ha az apa d.ugja a lányát (a formás kis popsiját)?????


Igen,baj! Főként a megfogalmazás alapján nagyon nagy baj...

2013. márc. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is sokszor mondja apukám, hogy csini vagyok, jó alakom van, de beteg az az ember, aki ezt másképp veszi fel (ha meg másmilyen indíttatásból mondja, akkor pláne.)
2013. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
A megfogalmazás elég visszás, de alapvetően nem baj. Csak legyen rá büszke, milyen szép lánya lett, és ne forduljon ez át semmilyen más irányba, pl. beteges féltés a férfiaktól, mindentől tiltás, vagy épp molesztálás/zaklatás...
2013. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%
Beteges!
2013. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak büszke rá, akkor nem baj. Szerintem normális, hogy az embernek a gyereke teste is teszik mindenféle piszkos gondolat nélkül. Főleg, hogy rá is hasonlít, ugye.
2013. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%
hónapokkal ezelőtt volt már ez a kérdés, és ott is elmondtuk, hogy beteges. Mert itt nem arról van szó, amit az első ír.
2013. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Normális apa nem nőként nézegeti a lányát.
2013. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

Undorító!!!


Velem is ezt csinálja apa a mai napig (31 éves múltam!).

Nincs semmi hátsó szándéka, engem akkor is elfog az undor mikor végigmér, hogy hmm.. milyen jól áll ez a felső, stb.

Már kiskoromban is nagyon undorító volt mikor megjegyezte, hogy nőnek a melleim.

2013. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!