Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz rossz kedvem ha a...

Miért lesz rossz kedvem ha a szüleimmel találkozom? Miért leszek akkor lehangolt?

Figyelt kérdés
Meg van a kis életem és jól érzem magam.De amikor a szüleimmel találkozom akkor ez megváltozik két perc alatt és lehangolt leszek.Miért van ez vajon?
2013. márc. 10. 22:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt elmagyarázni,de olyan rossz érzésem van amikor találkozm velük.Nem tudom ezt elmondani,de nagyon lehanglt leszek és rossz kedvü.Miért van ez vajon?Mi lehet ennek az oka és vajon pszichológiailag mire vezethető ez vissza?Mert valami oka kell hogy legyen,de nem tudom mi lehet az.
2013. márc. 10. 22:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rossz emlékeid vannak velük, vagy a gyerekkoroddal kapcsolatban? Aztán különköltöztél és boldogabb lettél.
2013. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vannak kellemetlen emlékek ez tény és való,de hogy ennyire elő jönnének eze tudat alól?Lehet hogy igazad van,erre már én is gondoltam.
2013. márc. 10. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudat alatt is előjöhetnek...én is így vagyok vele, találkozok velük, és előjönnek olyan dolgok, amiket szóban megbocsátottam, de magamban sosem tudom elfelejteni.
2013. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Apámtól én is frászt kapok, legszívesebben soha nem lennék vele egy szobában. A régi életemre emlékeztetnek, amit magam mögött hagytam, nem is szeretek rá emlékezni.
2013. márc. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ÉN is ilyen vagyok, de nálam csak apám jelenléte zavar.


-rossz emlékek

-nincs beszédtéma

-ellentmondást nem tűrő természet

-vagy az is lehet, hogy nem pártolták a külön, felnőtt életed - nem lehet, hogy ezt érzed tudat alatt?


Szomorú és látszólag érthetetlen de vannak olyan szülők is ahol ha már felnőtt a gyerek s akárcsak elköltözne, dolgozni járna - pénzét megtartva, családot alapítana -vagy csak járna valakivel bizony az az ők elárulását jelenti, szétszakítását a családnak a szemükben. Általában a lelki elnyomás szokott ilyenkor a módszer lenni, hogy semmit se érsz, életképtelen vagy, úgyse fogsz boldogulni stb.

Elég kemény hátsószándékok vannak ilyenkor, te maradj otthon segíteni, dolgozz a házon, adj le pénzt, az időddel (akár pénzeddel is) ne te rendelkezz, hisz akkor ki ápolja őket öregen, ki pucolja be a házat (ami x évig ráért), kit piszkáljanak ha veszekedős természetűek. Ilyen szülők a vérmes anyósok is hisz max olyan embert tűrnek meg a gyerekük mellett akiktől nem kell tartaniuk, akik nem fogják "elvenni" a közelükből a gyereküket.

2013. márc. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Végre" valaki, aki úgy érez, mint én! Nekem ez apukámékkal kapcsolatban van, vele és a feleségével és a kislányukkal. Egyszerűen ha megyek hozzájuk valahogy szorongani kezdek, nem tudom megmondani miért és nem is volt ez mindig így, kb. 3 éve van. Pedig igazán jó emberek, kedvesek, de akkor is minden alkalommal, ha mér úton vagyok, elkezd görcsbe rándulni a gyomrom. Közben meg szemétnek érzem magam emiatt. Nem tudom mit lehetne ez ellen tenni.
2013. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!