Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, kiakadnátok, ha a...

Szülők, kiakadnátok, ha a lányotok nála idősebb férfival találkozgatna? Rossz ötlet lenne elmondani az anyámnak?

Figyelt kérdés

Bíznak bennem és most örülök neki igazán,hogy nincsenek annyira tisztában a dolgaimmal.Néhány hónapja találkozgatok egy férfival és azóta megváltoztam.Régebben sokat sírtam és teljesen monoton volt az életem,alig jártam el valahová.De amióta megismertem megváltozott az életem.

Csak az a baj,hogy én 17 éves vagyok,ő pedig 34...

Beleszerettem,de ő egy nőcsábász és tudja,hogy odavan érte mindenki(jól néz ki,ad magára,van stílusa).Tudom,hogy őrültség,de mégis úgy érzem,hogy alakul köztünk valami.De sokat hazudozom miatta a szüleimnek és félek,hogy egyszer lebukom.Talán könnyebb lenne,ha legalább anyának elmondanám,de nem tudom,hogy ez mennyire jó ötlet.Eddig bízott bennem,de félek,hogy ezek után nem fog és akkor még nehezebb lenne ez az egész.



2013. márc. 8. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Azért azt ne hidd el, hogy komolyan vesz téged az a fazon :) Meg akar húzni, aztán dobva leszel.


Nőj fel kislány, és próbáld meg látni a valóságot: szerinted felnőtt, ép eszű, 34 éves férfi, akinek normál esetben már családja, gyereke kellene hogy legyen, mit akar egy kis tinilánykától? :) Mert nem egyenrangú párkapcsolatot, értelmes eszmecseréket és életre szóló románcot, az fix ;) Kíméld meg magad egy nagy csalódástól, és édesanyádat is, és ne légy ilyen naiv...

2013. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarok vészmadár lenni, de nehogy póruljárj, és csalódj. Ha tudod, hogy nőcsábász, akkor mi a kérdés? Neked is nagymenő dolog, hogy tudod, most te érted is epekedik, de mikor megtudod, hogy megcsal, rosszul fog esni. Ne a szüleid miatt aggódj csak, hanem a saját érzéseid felől is későbbiekre nézve.
2013. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha elmondod neki le akar beszélni erről a (nyilvánvalóan kudarcra ítélt) kapcsolatról. Ha fontos neked a szüleid bizalma, és jóban is vagy anyukáddal, akkor mondd el neki, mert ha dob a pasi, akkor tudsz kihez fordulni. És a saját érdekedben ne feküdj le vele, mert aztán az lesz a következő kérdésed, hogy lelkileg összetörtél, és hova menj egy gyerekkel, akit az apja le se szar.
2013. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Én elmondanám anyámnak. Eleve nem hazudnék egy férfiért... egy pasi sem lesz olyan fontos, amiért a családod érdemes eldobni, főleg ha neked megadatot az a kincs, hogy jó a viszonyod a szüleiddel. A család a családod marad akkor is ha a pasi felcsinál és lelép. És akkor is ha kiforgat emberi mivoltodból. Akkor csak ők lesznek neked.


Azt mondod bízik benned anyukád. Akkor értelmetlen titkolózni előtte. Pont a titkolózással bizonyítod mennyire érdemtelen vagy te eme becses emberi kapcsolatra. De a pérkapcsolat is olyan lesz amilyen.

Egy ilyen kérdésnél, az a lényeg, hogy benned bízzanak.


Pl. én anno beleestem a környék rossz fiújába. Minden épeszű anya eltiltott volna tőle. De anyám tudta, hogy VELEM nem lesz semmi gond. A tinikor azért is nehéz, mert ilyenkor már sokszor kell/kéne szembesülni a felnőttek felelősségével és ha itt gyerekfejjel elb@szol valamit, az egy életre szólóan hátráltat majd.


Én nem tiltanálak a pasitól, de minden kételyem elmondanám vele szembe. Ha fel tudott szedni téged akkor valószínűleg te olyan depresszív, a kutya sem vesz észre típiusú csaj vagy, aki örül, hogy most valaki nőnek lát (bocs, ha tévedek). Így a naívításodra alapozhat, és érezheti, hogy hála égnek kap ő is friss tinihúst.

De persze az is lehet, hogy egy olyan mély szerelem ül majd közétek amit a halál sem bont fel, de lássuk be ez a ritkább eset.


Én szólnék anyámnak. Egyúttal lásd reálisan a helyzeted, és mond el anyádnak a kételyeid ezzel bizonyítva, hogy nemcsak a p!náddal gondolkodsz és csak azt látod meg amit akarsz látni. Aztán nem nézném anyámat hülyének, ha épp rosszat mond a páromról. Rajta nincs rózsaszín szemüveg, rajtad igen. Ezt mindig tartsd szem előtt.


A kapcsolatot pedig elnyújtanám, hagynám szépen kibontakozni, nem elefánt léptekkel lealázni minden szépségét, és aztán oda adni magam szigorúan védekezés mellett, hiába ígéri le a csillagokat, hogy mindig időben kivette a péniszét és még 1 csaja sem maradt terhes.


Egy gyereket nem lehet visszacsinálni és a munkaerő piacon is rontja az esélyeid. De szakítani bármikor lehet ;)


Légy okos, megfontolt. Lehet, hogy ez szerelem lesz, de az nem igazi szerelem ha bujkálnod kell, ha hazudnod kell, és meg kell változnod ,hogy szeressenek. Ha önmagad vagy, olyan amilyen és ebbe nem szól bele, akkor jó.


23/L

2013. márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

#1, tök felesleges általánosítanod... amikor a jelenlegi párommal összejöttünk, Ő 17 volt én meg 33, és hát ez 15 éve volt... egy párkapcsolatban a korkülönbség egyáltalán nem korrelál a sikerességével, kicsi meg nagy korkülönbség mellett is vannak rövid úton kudarcos, meg tartós párkapcsolatok, vannak sokkal fontosabb dolgok, mint a születési dátumok, a hasonló gondolkodás, értékrend, közös érdeklődési pontok, ilyesmi... voltaképp ezek döntik el, hogy egy párkapcsolat tartós lesz-e vagy nem.


Kérdező, az előbb felsoroltam pár dolgot, ezeket kellene mérlegelned, mert ezek döntik el, hogy egy kapcsolat hosszabb távon működőképes-e. És hát nyilván többet áldoz, kockáztat az ember egy olyan kapcsolatért, aminek lehet perspektívája, mint egy pillanatnyi fellángolásért ami pusztán a kémiáról szól...


És hát tagadhatatlan, hogy a titkos viszonyoknak is van egyfajta romantikája, de hosszú távon inkább kappcsolat-gyilkos a titkolózás, hazudozás, bujkálás, ha úgy látod, hogy a kapcsolatotoknak van perspektívája, akkor vállaljátok fel a világ előtt... mondjuk ez is lehet egyfajta barométer, ha az illető is a felválallás mellett van, akkor feltehetően komolyan gondolja, ha hevesen tiltakozik ellene, akkor meg nem valószínű...

2013. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, hogy ezt kell írjam, de a barátod vagy szellemileg nagyon éretlen, vagy csak kihasznál és nagyot fogsz esni.
2013. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

"amikor a jelenlegi párommal összejöttünk, Ő 17 volt én meg 33, és hát ez 15 éve volt... egy párkapcsolatban a korkülönbség egyáltalán nem korrelál a sikerességével, kicsi meg nagy korkülönbség mellett is vannak rövid úton kudarcos, meg tartós párkapcsolatok, vannak sokkal fontosabb dolgok, mint a születési dátumok, a hasonló gondolkodás, értékrend, közös érdeklődési pontok, ilyesmi... "


Természetesen egyetértek abban, hogy egy párkapcsolat sikeressége nem kor függvénye. Azt viszont nem lehet kétségbe vonni, hogy egy 30+os férfi, akinek egy 17 éves kislány megfelelő partner szellemileg, értékrendileg az súlyosan visszamaradott.

2013. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nézd előző, ahogy gondolod, ez egy valamennyire szabad ország, bármilyen véleményed lehet azokról a férfiakról, akiknek egy párkapcsolatról más elképzelései vannak, mint neked:)
2013. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Egy tinilány felcsípése értelmi fogyatékosságból fakadóan nem "párkapcsolat", akármennyire is próbálod magadnak bemagyarázni :)

Az igazság az, hogy a pacákod annyira béna, hogy egy korabeli nő szóba sem állt volna vele, ezért kezdett egy kis tinilánnyal, akinek meg bejön az, ha egy majd' apjakorú faszi figyelmét felkelti, mert van ennyire naiv.


Feltételezem még szűz is volt a fazon, ha szexuális téren megfeleltél neki annyi idősen:)

2013. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%

#9, biztos ilyen is van, ha te mondod:)))

Valójában egy 30 eleji pasi a saját korosztályában sok apuka-jelöltet kereső anyuka-jelöltet talál, és nagyon kevés férfit kereső nőt - ha tetszel érteni:)

A szexben meg sajnálatosan sokkal inkább a fordítottja igaz, mint hiszed... a tizenvégi lányok bevállalósabbak, a harminc-elejieknek meg több az elvárásuk... már szigorúan általánosságban.

2013. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!