Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyon rossz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz, hogy csak azért találkozom egy fiúval mert unatkozom, és ezért ma felhívtam, h hívjon el moziba? Nem akartam itthon unatkozni.

Figyelt kérdés
Szóval ez a pasi teljesen szerelmes belém, én nem akarom kihasználni, de ő szeret velem lenni...és ha nekem nincs dolgom szívesen elmegyek vele ide oda... de sose lennék vele együtt.
2011. márc. 10. 17:42
 1/4 anonim válasza:

Elég rossz..fordított esetbe neked jól esne?

Mondd meg neki,h jól érzed magad vele,és szívesen barátkozol,de ennél többet nem akarsz..Onnétól meg eldől,h a srác,akar-e még látni v. sem..

2011. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül kedden nem Duna plázában voltatok? Mert ha az vagy akire gondolok, akkor inkább most mondd el neki, h nincs esélye nálad :D
2011. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norb66 ***** válasza:

"én nem akarom kihasználni"

De pontosan ezt teszed. Nem azért mentél el vele moziba mert tudod hogy jól érzi magát veled, hanem azért mert TE unatkoztál, azért hogy te szórakozz egy kicsit az ő pénzén. Ez pontosan hogy kihasználás és nagyon csúnya dolog volt. Főleg hogy hitegeted a fiút hogy lehet valami, aztán mégse. Nagyot fog csalódni ha elmondod neki hogy semmi esélye, és ez nagyon fog neki fájni is. Nem kellett volna.

2011. márc. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülye aljas ribanc vagy. Valakinek kihasználod az érzéseit, mert unatkozol. Olvassál ba*meg. Gondolom azt is elvártad, hogy mindent ő fizessen. És akkor még csodálkoztok, hogy a férfiak nagyrésze anyagias számító k urvának tartja a csajokat.
2011. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!