Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan mi bajuk van?

Most komolyan mi bajuk van?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van már. Anyukám sajnos elhunyt amikor én 14 voltam apámhoz és a nőjéhez kellett költöznöm. Ahogy ki lehet találni nem vagyok jóban apám nőjével de mostanában apám is egyre bukóbban viselkedik.


Röhejes az eset amit most leírok. 4,5 évig használtam egy kis Sony Ericsson w350i-t amit az összegyűjtögetett pénzemből vettem. Sajnos tönkrement akkor vettem egy nokia c3-at ( szintén saját pénzből), viszont ez a telefon abszolút nem tetszett, nem is működött kifogástalanul, nagy volt a gombokkal nem tudtam bánni,nagyon nem jött be, eladtam. Most diákmunka pénzből illetve nagynéném pár ezer megelőlegezett pénzéből ( náluk dolgozok heti 1 napot, úgy állapodtunk meg, hogy x ideig ingyen dolgozom) rendeltem magamnak egy telefont. Apám megtudta és ő meg a nője mint a fába szorult féreg elkezdett velem ordítani, hogy mit képzelek én mert tavaly vettem telefont mekkora luxusban élek még mert hülye vagyok stb.


Miért? Én beleszólok az ő dolgaikba? Beleszóltam, hogy apám a földvásárolgatásaival 4 milliós tartozást halmozott fel? Nem.


Itt jön a poén: 20 éves vagyok. 20. És apámtól telefonra soha egy büdös fityinget nem kértem. Nem értem miért zavarja.


Ötletek? Miért??



2013. márc. 11. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
valszeg a nőci indította el a lavinát. lehet, azt hitte, hogy apád adott pénzt a telefonra. egyébként miért mondtad el nekik?
2013. márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelen esetben nem a nőci mert egy asztalnál ültünk amikor kibújt a szög a zsákból. Idáig titkoltam. Csak megkérdeztem itthon lesz-e valamelyikőjük holnap. ( mert ma is jött barátnőm és apám nője vette fel a kaputelefont és már küldte volna elfele). Kérdezik miért? Mondom semmiért. De miért vársz valakit? Nem válaszoltam.. Vársz valakit? Kit vársz? Miért kérdezted? Mondom futárt várok, és? Milyen futárt? Mondom nem mondom meg. De milyen futárt? Mondtam, hogy rendeltem telefont és? Na akkor kezdődött az ordibálás. Ha nem mondom el másnap úgy is megtudják, szóval.
2013. márc. 12. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami komoly bajuk lehet - szellemileg, nem normális, hogy 20 évesen ennyire kifaggatnak mindenről.
2013. márc. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz kérni valakit, hogy vegye át a csomagodat, akkor ne játssz barkochbát, hanem mondd azt, hogy "Holnap várok egy csomagot. Megtennétek, hogy átveszitek? Köszi." Lehet, hogy az dühítette fel őket, ahogyan előadtad ezt a történetet. Plusz ha apádnak tényleg 4 milliós tartozása van, akkor nyilván eleve feszültebb miatta. Ha nincs a csomag miatti szóváltás, lehet, hogy eszükbe sem jutott volna kiakadni a telefonod miatt, főleg úgy, hogy nekik egy fillérjükbe sem került.
2013. márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem megkérni akartam őket, éppen az, hogy azért kérdeztem, hogy ne tudjanak beleszólni! Mivel ma barátnőmet is majdnem elküldte a nő holott mondtam ,hogy őt várom. Apámnak van 4 milliós tartozása nem nekem, miért én hunyászkodjak meg? Én magamnak fizetem a kaját, a rezsit, tisztálkodó szereket mindet.
2013. márc. 12. 00:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Én az elején nem is tudtam, hogy apám így áll hozzá a témához és még hónapokkal ezelőtt megemlítettem neki, hogy veszek egy komolyabb telefont. Újságírónak készülök a Nokián pont a felvevő funkció mondta be az unalmast ami nekem ugye nagyon fontos. A másik meg, hogy mindannyian vágyuk valami szépre, valami újra, és nem értem, ha megdolgoztam és megfogok dolgozni a pénzért miért baj ha veszek? Igen 1 éve vettem telefont, na és? Nem jött be és kész. Ő is vett két fúrót is mert az első nem jött be neki...
2013. márc. 12. 00:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Irigyek rád! Ha mindent magadnak fizetsz akkor arra, meg arra hogy volt eszed és nem adósodtál el.

Nem tudnál átköltözni a nagynénédhez???

Jobb lenne, ez rosszabb lesz csak, még ismrkedni sem tudsz majd, elmarják mellőled a normálisabbakat.

2013. márc. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!