Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó 17 évesnek lenni?

Miért jó 17 évesnek lenni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

+Nincsenek nagy kötelességeim.

+A szüleim tartanak el.

+Kevés felelősség


-Sok kötöttség..

17/F

2013. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem azért volt jó 17 évesnek lenni, mert akkor történt az első csók, az első szerelem, de mégsem kívánom vissza azt az időszakot, sokkal-sokkal jobb most 33 évesen, több életapasztalattal, munkával (mindig is utáltam iskolába járni!) egy boldog házasságban.
2013. márc. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hmmmm nekem a 16-17 közötti idő tetszett a legjobban. Nyáron a diákmunkával kerestem kb 100 ezret egy hónap alatt, a maradék 2 hónap úgy telt el, hogy minden hétvégén buliba voltam :) Szabad voltam, mint a madár :P Teli voltam energiával, ha nem volt kedvem bemenni dolgozni telefonáltam a diákmunka szövetségnek. Nem járt szinte semmi kötelezettséggel.


Félre értés ne essék 22 évesnek is nagyon jó lenni, csak reggeltől estig dolgozom. Nem jutok el minden hétvégén bulizni, mondjuk nem is hiányzik :) Inkább tanulnék még :)

2013. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!