Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jövök ki a családtagokkal....

Nem jövök ki a családtagokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, nem jövök ki a családtagjaimmal. Apám 1 szemét mocsok, anyámat már vagy 20x megcsalta. A nővérem állandóan beleszól mindenbe, azt hiszi, hogy ő a mindenható...Anyám meg túl sokat hisz magáról...elfelejti, hogy amikor vna pénzem, vagy elmegyek nyáron dolgozni, hogy a fizetésemnek a részét is oda adom neki...De erre mindig mindenki csak leugat, ha elromlik valami, én vagyok a bűnös, stb... Legszívesebben elköltöznék a nagyszüleimhez, de itt az 5éves kishúgom és őt nem akarom itthagyni. Mit tegyek?...

#veszekedés #casládtagok
2013. márc. 12. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Emelkedj felül, érettségizz le, és költözz el, keress pénzt, tanulj, és légy több, mint ők :)
2013. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vedd be a leszarom tablettát, és igen, tanulj aztán építs fel egy önálló életet.
2013. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
tanulj nagyon jól hogy legyen egy jó munkád amiért jó fizetést kapsz :) nyugi már csak 2 év és elköltözhetsz :)
2013. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tanácsokat. És még az lenne a kérdésem, hogy olyankor mit tegyek, amikor hozzám vágják,hogy "Nem ők vannak mi értünk, hanem mi vagyunk ők értük"...mert nekem ebből a mondatból az esik le, hogy nyaljuk fényesre a pi**ájukat, szolgáljuk ki őket és kussoljunk...szó szerint legyünk szolgák...
2013. márc. 12. 21:41
 5/8 anonim válasza:

Kedves Kamasz/Kamaszok!

Én egy anyuka vagyok akinek van kamasz gyereke. Tudom mit kell átélnie a szülőknek a mai elkényeztetett gyerekekkel, akik csak gépezni akarnak, semmi tanulás, semmi munka. Ha pedig a szemét szülők szóba hoznak valamit, akkor mi vagyunk a rosszak, akikkel nem lehet kijönni, stb. Azt tudom Neked javasolni, hogy nézz magadba nagyon erősen! Kérdezd meg magadtól, hogy mit szeretnél elérni az életben? Akarsz pl. tanulni? dolgozni? Akarsz pénzt keresni, és ha igen azt hogyan szeretnéd? lopással vagy becsületes munkával?! A szüleidnek adott pénzt hogyan érted? Te tartod Őket? és az 5 éves testvéredet? Szerinted a szülőknek mennyibe kerül egy gyerek mire eléri a 16 évet? Gondolkozz Én azt tudom Neked javasolni, és amíg nem késő kérj bocsánatot a családodtól, mert elveszíted Őket!! Remélem tudtam Neked segíteni. Egy "ANYUKA"

2013. márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindig mindenki ezzel jön, hogy "mennyibe is kerül eltartani egy gyereket"...ha nem tudja normálisan eltartani, akkor nem kell megszülni. Ennyi.
2013. márc. 23. 16:04
 7/8 anonim válasza:

Szerintem a probléma benned van!

Nem gondolod, hogy ha problémád van valakivel, akkor azt vele meg kellene beszélned?? Tudod néma gyereknek, az anyja sem érti a szavát!

2013. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha elmondom, ha nem akkor sem lesz jobb. Szóval totál mindegy, hogy elmondom-e vagy nem, mert szarnak az egészre!
2013. márc. 24. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!