Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha a párom játék...

Mit tehetnék ha a párom játék függő?

Figyelt kérdés
21 hetes terhes vagyok és egyáltalán nem foglalkozik velem...Hazajön a munkából leteszi a seggét és estig de sokszor éjaszaka is játszik és képes korábban kellni hogy játszhasson!Én már teljesen kivagyok,valószinüleg a hormonok is rásegítenek de már akkor se birom!Mit tehetnék vele?
2013. márc. 13. 06:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mielőtt teherbe estél akkor is játszott?

Nem próbáltál meg beszélni vele?

Nem szorong az érkező baba miatt?

Otthon mit csinál még a játékon kívül? Segít neked?

Ha megkéred valamire megcsinálja?

Az én férjem úgy működik, hogy mindig el kell neki mondanom, hogy mit csináljon. Ő kért meg rá, hogy mondjam neki mi a feladata mert magától nem látja, nem veszi észre.

2013. márc. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kb 3-4 honapja kezdődött nálla ez az egész...Nagyon sokszor el kell neki mondani ha valamit akarok van hogy nagyon meg sem hallja mert annyira játszik!

Már probáltam szépen és csunyán is egyik sem hatotta meg...

Néha ugy érzem nem is érdekli!Azt mondja hogy addig akar játszani ameddig meg nem szletik a baba mert neki ez a kikapcsolódás...

2013. márc. 13. 07:32
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Én már rég kidobtam volna a számítógépet, főleg akkor ha beszélek és nem figyel. Sajnos én radikális vagyok, de szgép csak úgy csattant volna az udvaron.
2013. márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is nagyon sokszor ezen vagyok volt hogy kihuztam..akkor meg elkezdett ordibálni hogy hogy lehet ilyen hülye!Már mondtam neki hogy menjen el orvoshoz mert beteg!Azt mondta tudja hogy függő..
2013. márc. 13. 08:03
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Arra még nem gondoltál, hogy a te hisztidet unja, és ide menekül? Hadd játssza már ki magát addig amíg még megteheti.
2013. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1.nem hisztizek

2.Lenne neki jobb dolga is...

2013. márc. 13. 08:55
 7/16 anonim ***** válasza:

Itt is hasonló volt a gond, csak tévével...


Első körben szépen kértem, h ne nézze, aztán ráálltam arra, hogyha nézi, megfogom a kis kezét, és csináljunk valami mást, sétáljunk, társasozzunk, menjünk el cukrászdába, ilyesmi... Aztán egy idő után ez sem jött be, mert a tévé...


Megszületett a gyerek, örült neki, szerette, de nem bírt vele foglalkozni, amikor még csak pár hónapos volt, odaadtam a kezébe, és még el sem mosogatta, már hozta oda nekem a konyhába, hogy ő menne tévézni.


8 hónapos volt a gyerek, amikor elkezdtem egy tanfolyamot, hetente 2 estét ő volt vele itthon, és folyton arra mentem haza, hogy a gyerek elaludt mellette, ő meg bámulja a tévét, holott tudta, hogy nagyon mérges vagyok érte, egy baba szemének még nem jó az a villódzó fény! Erre az volt a válasz, hogy ő nem bébiszitter, és így oldja meg, ez van.


Megint megpróbáltam kimozdítani, menjünk, sétáljunk, fagyizzunk, történjen valami, de neki soha semmihez nem volt kedve, még a szexuális életünk is nullára csökkent.


Végül elköltöztem, és ott hagytam neki a k*rva tévét, azóta ezerszer keres, de nem érdekel...



CSak azt akartam ebből az egészből kihozni, hogy zökkentsd ki, amíg tudod, mert egyre nehezebb lesz, és a gyerek miatt sem fog automatikusan megoldódni minden!

2013. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

07:56


gratulálok, összetörni egy több 100 e Ft os gépet. Biztos milliomos lehetsz ha ez neked nem okozna problémát.


mondjuk megbeszélni a dolgot, vagy kiszedni a gépből a videókártyát hogy ne működjön, esetleg ha neten játszik akkor levédetni avagy korlátoztatni a netet.



Mondjuk nem a gyk-n kellene választ keresni, hanem leülni és megbeszélni vele hogy ez így nem mehet tovább!

2013. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Bence_ ***** válasza:
Ha megpróbálod becsábítani az ágyba akkor is játszik?
2013. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudod megbeszélni valakivel a családból ezt a problémát? Ha több ember is mondaná neki, lehet komolyabban venné. Ha pl. vendégetek van akkor is elvonul játszani? Ha hazaér és te vagy a gépnél (pl. kismamaoldalakat böngészel) akkor kitúr?
2013. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!