Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a diplomaosztóján nem volt ott rokona/szülei?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt anyám, mert akkor már nem beszéltünk. De alap esetben azért szerintem a legtöbb szülő elmegy, még ha szervezéssel is jár, csak nagyon indokolt esetben maradnak távol.
2013. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött el senki, anyukám azt mondta, hogy fáj a háta, meg egyébként is csak egy BSc diploma...
2013. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim alkoholmámorukban nem tudtak eljönni. Nem lepődtem meg rajta, akkor már évek óta a szesz uralkodott felettük, nem voltak részesei az életemnek. Sajnos a rokonság pont amiatt nem jött el, mert haragban voltak a szüleimmel- de mindenki azt gondolta, hogy erre a napra erőt vesznek magukon és ott lesznek mellettem. Tévedtünk.
2013. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Sőt én magam sem voltam ott...
2013. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem,a BSc diplomám átadásán ott voltak, az MSc-n nem, én mondtam hogy tök felesleges,nem tartottam jelentősnek, mert egyébként is utáltam azt a helyet,ahova jártam,plusz nyaralásból jöttünk haza, tele volt a kocsi hússal,nem akartam hogy megromoljon
2013. márc. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!