Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek nem bírom anyám...

Varga Esztíí kérdése:

Mit tegyek nem bírom anyám pasiját?

Figyelt kérdés

Apum fél éve sincs,hogy meghalt.De anyum már 1 hónapja új kapcsolatba lépett ráadásul össze is költöztek.Nem az mert eleinte jó egye fene szimpi meg minden. Mára meg gondoltam magam.Nagyon hiányzik apám és nem akarom,hogy mást lássak a házunkba.Apumon kívül.Anyum szerintem nem is szerette apum. Mama mai napig szidja mint a nem is tudom mit. És nekem ez nagyon fáj.Mit tegyek ,hogy anyum össze ugrasszam a pasijával? S.o.S

15/L



#káosz #apámhalála #anyámujpasija
2013. márc. 14. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne ha elmondanád az érzéseid anyádnak?
2013. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hát én nem tudom hány éves vagy ,de miért akarod őket összeugrasztani ha jól meg vannak egymással. Meghalt apud értem ,ez nem jó ,sőt szar de nem gondolod, hogy anyudnak is jár egy kis boldogság .Te mit szólnál ha a választottadat anyud ki utálná a házból , előbb vagy utóbb te is szerelemes leszel és elköltözöl az jó lesz ha anyud magányosan fog élni és folyton téged fog hívogatni ha valami baja lesz. Szerintem örülj neki , hogy van valaki aki szereti és boldog vele , ne légy önző.
2013. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Énis ugyanígy vagyok.Énis utálom anyukám pasiját, már 5 éve.Csak nekem van apukám aki külföldön dolgozik de haza szokott jönni.Elhiszem, hogy rossz, de sajnos belekell törődnöd.Az nem megoldás, hogy összeugrasztod őket, ha fontos neked anyud boldogsága csendben tűröd.Ismerem az érzést, hidd el, ugyanez van itt is, csak nekem már van tőle egy öcsém. Sok kitartást! :) 15/L
2013. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha anyukád egy idő után már tényleg nem is szerette apádat, azért ne haragudj rá. van ilyen. vannak nem összeillő emberek. de amúgy szerintem ezt csak ő tudhatja.


szerintem azt, hogy mennyire nem szép dolgokon töröd a fejed úgy értheted meg, ha belegondolsz, hogy te mit szolnál, ha a te későbbi pároddal akarna ő összeugrasztani. egyszerűen nincs jogunk a másik életébe ennyire belemászni, elvenni az ő örömét. az anyukád élete és a tiéd két külön dolog. de ha anyukád boldog szerintem az neked is jobb lesz, mintha nem lenne az és utálna élni. ez a fickó nem lesz az apukád, maximum egy barátod. nem kell félned, hogy ezzel kitrölődik apukád vagy ilyesmi. vagy hogy bántanád az emlékét, ha jól érzed magad ennek a fickónak a társaságában.

2013. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bele kell rugni.
2013. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is fogadd el ezt a helyzetet. Gondolom, h nehéz lehet. Én sem szóltam bele amikor Apukám ott csókolgatott egy másik nőt a szemem láttára meg Anyum szeme láttára. nem szóltam bele. Nem is szólhattam. Nem is szabad. Ne tartsd bűnnek, h Édesanyád lehet nem is szerette már annyira Apukádat. Ne akard szétválasztani az új párjával, egyszer Te is kerülhetsz ilyen vagy hasonló helyzetbe. Biztos te se lennél boldog, ha a tinédzser gyereked mondaná meg kivel oszt meg az életed. De nyugodtan ülj le és mondd el Anyukádnak, hogy attól, h Ő ilyen hamar túltette a dolgokon magát Te még nagyon nem, és ha Téged szeret egy kicsit vagy fontos Neki picit is a véleményed/érzéseid akkor ne vigye ilyen gyorsan a tempót.

Sztem beszéld meg Anyuddal. Én alapból nem tennék ilyet a gyerekemmel bármit is éreztem azaz ember iránt azt akitől van. Én megbeszélném a gyerekemmel biztos, és így is fogok tenni. te is beszélj Édesanyáddal!

24/N

2013. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eddig mindenkinek a válaszát köszönöm.Valaki írta,hogy mit szólnák ahhoz,ha anyum az én pasim utálná ki. Volt barátommal nagyon csípték egymást.De mióta szakítottunk és mióta rájöttem nem is bírom anyum pasiját azóta kész idióta lettem. :(
2013. márc. 14. 22:03
 8/9 anonim válasza:
Próbáld meg túl tenni magad a rossz dolgokon.A szakítás ön magában is lehangoló és az anyud pasija sem jön be , van olyan az életben ,hogy minden összejön de légy pozitív nézd a jó oldalát a dolgoknak pl. anyud nincs egyedül , boldog és akkor neked is jobb talán még engedékenyebb is ,a szakítás meg ,hát tuti ,hogy annak is van jó oldala nem veszekszik veled senki , kényelmesebb az ágy vagy mit tudom én , minden esetre fogadj el mindent úgy ahogy van és hidd el lesz jobb is ,akkor majd örülni fogsz egy pótapának is .
2013. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem volt már jó a házasságuk jó ideje, talán csak miattad voltak együtt. Erre utal, hogy fél évvel apud halála után máris együtt él anyukád mással. Ehhez joga van és mindkettőtök érdekében jobb ha elfogadod. De!

Édesanyáddal és a mamáddal is beszéld meg, hogy neked az édesapád volt, szeretted. és tartsák ezt tiszteletben, ne mondjanak róla semmi rosszat a jelenlétedben. Ezt el kell fogadniuk, ha szeretnek téged.

Az új pasit meg nem kell szeretni, de viseld el anyukád kedvéért, hisz ő is elviselte apudat a te kedvedért már amikor nem is szerette.

2013. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!