Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérhetem az anyám pasiját,...

Megkérhetem az anyám pasiját, hogy magázzon?

Figyelt kérdés
Elsőre sem volt szimpatikus a férfi, pedig akkor még nem is tudtam, hogy kavarnak. Nem is értettem igazán soha, hogy miért tegez, 25 éves felnőtt nő vagyok, az ilyen korú férfiak mind magáznak, legyen az az egyetemi tanárom, vagy akár a postás. És zavar, hogy ő tegez, mondjuk úgy, idegesít, hiszen nem vagyok én neki senkije.
2010. dec. 30. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kezd el magázni és lekopik róla, h sziókázzon.
2010. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Te tudod.Elég érdekes.:)Elvileg megkérheted,de mivel ő az idősebb szerintem elég furán fog lejönni,ha eddig hagytad hogy tegezzen.
2010. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy furán fog hangzani, ezért is voltam kíváncsi mások véleményére.

Ja és, azt kifelejtettem, én magázom őt.

2010. dec. 30. 12:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha annyira zavar és nagyon unszimpatikus akkor mond meg neki.Mert igazáól neked senkid,csak ezzel nehogy anyukádat hozd kellemetlen szituban.Bár ha engem ennyire zavarna,akkor persze hogy megmondanám.
2010. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Hát szerintem elég bunkó, hogy letegezett. Én férfi létemre, ha engem egy felnőtt nő magáz, akkor bunkónak érezném azt, hogy letegezzem. És itt már tök mindegy, hogy ki az idősebb. Az már más kérdés, hogyha valamikor is normalizálni szeretnéd a kapcsolatotokat, ami szerintem cél kell, hogy legyen, akkor nem jó húzás úgy indítani, hogy legyen szíves és magázzon.
2010. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, attól függetlenül, hogy idősebb, egy valamire való úriember egy hölgyet magáz. Nyugodtan kérd meg. Az a bunkóság, hogy ő letegez, nem az, hogy megkéred, magázzon.
2010. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom mennyi idős a férfi.De gondolom olyan 50 körül lehet.Végülis lehet hogy felnőtt vagy,de az ő szemében valoszinü még csak egy fiatal lányka vagy.Lehet bunkóság tőle,de az a korosztály még teljessen más volt.Végülis ha 50 körül van,akkor 25 évvel idősebb nálad.
2010. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves az illető, de egy ötven körüli férfinek nem illik kérdezés nélkül letegeznie egy 25 éves nőt, hacsak nem ismerik egymást már a nő gyerekkora óta és nem így szokták meg. Az idősebbek sokszor elkövetik azt az illemtani hibát, hogy egy náluk fiatalabb felnőttet csak úgy letegeznek, ugyanakkor tőle elvárják, hogy magázza őket, mert azt hiszik, hogy a nagy korkülönbség miatt ez illendő.

Viszont a tegeződést ennyi korkülönbség mellett tényleg az idősebbnek kell kezdeményeznie, viszont akkor illik felajánlani a visszategeződést is a fiatalabbnak. Amit meg illik elfogadni.

Természetesen megkérheted az illető férfit, hogy ne tegezzen, de biztos, hogy meg fog rajta sértődni.

2010. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg kezdd el tegezni,ha feltűnik neki,akkor annyit válaszolj,hogy ő is tegezett,gondoltad,akkor őt sem zavarja.Amúgy én szeretem,hogy tegeznek,majd ha nagymami leszek,akkor magázzanak:D
2010. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
he? tegezd te is, nem a nagyapád korában van, hogy csak úgy letegezzen
2010. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!