Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg lehetséges a kutyám...

Tényleg lehetséges a kutyám jobban szereti anyám szemét pasiját? Nem tudom, mit higgyek

Figyelt kérdés
Én születésétől kezdve a kutyám mellett vagyok,együtt aludtunk,sétálni hordom,rengetek játékot vettem neki, és játszottunk.vagy ültünk együtt a fűben.ha kimentem a kertbe és sírtam, mindig utánam jött, ha nevettem, együtt futkostunk. még egy éves sincs... és egy ideje nem hallgat rám. anyám pasija azt vágja a fejemhez h én csak teszem magam a kutyával, és h nála jobban senki sem szereti. sőt a kutya is őt.nagyon bánt, már eltávolodtam a kutyustól, de szenvedek ;(
2011. máj. 1. 19:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Valószínűleg őt tiszteli a kutya. Lehet, hogy te nem kutyaként bántál vele,hanem csak egy játszótársat láttál.
2011. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
nem... Nekem csak Ő volt.. ez az ember mindent elvett tőlem...
2011. máj. 1. 19:38
 3/36 anonim ***** válasza:
A kutya az emberben a falkavezért keresi. Nem érdeklik az emberi léptékkel mért gyarlóságok, hogy szemét-e a pasi vagy nem. Csak az érdekli, hogy ki tudja őt kutyaként kezelni. És ahhoz fog ragaszkodni, aki ezt megteszi neki.
2011. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
szval többet ér, tőle az h rákiállt h mit nemszabad stb, minth én mindennél jobban szeretem
2011. máj. 1. 19:43
 5/36 anonim ***** válasza:
Itt rontottad el. Nálatok a kutya volt a falkavezér. Nem üntyümpüntyüm módon kell bánni vele, hanem kutyaként.
2011. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
;(
2011. máj. 1. 19:46
 7/36 anonim ***** válasza:
Próbálj vele titokban foglalkozni, ne hagyd magad ;)
2011. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Mért hiszi a sok elmebeteg hogy a kutyával ember módjára kell bánni? Gondolom ezt még oviban kezdik el, vagy nem?


Bocs, az elmebeteg nem neked szól.

2011. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nekem kicsi koromtól soha semmim nemvolt, mindig csak balhék... mindig is egyedól voltam, nemvolt aki szeretett vagy támogatott volna... tavaly júniusba kaptam az akkor egy hónapos kutyát.. 19 vagyok... és most elvesztem ;(
2011. máj. 1. 19:56
 10/36 anonim ***** válasza:
A foglalkozást úgy értettem hogy séta, kutyaiskola és olvass el néhány szakkönyvet, esetleg nézd meg párszor Cesar Milan műsorát:)
2011. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!