Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek aki itt durván ír...

Szerintetek aki itt durván ír be valakinek, annak a saját életével van gondja?

Figyelt kérdés
Most nem a nézetkülönbségekre gondolok és nem a trollokra,hanem ha van egy adott kérdés és valaki azzal kapcsolatban nyilvánul meg durván,akkor ő is érintett lehet a témában,csak a saját életében?
2013. márc. 15. 01:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%
Persze itt éli ki magát
2013. márc. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ez egyértelmű! Nekem múltkor olyan kérdésem volt, amiben arról írtam, hogy félek,, hogy nézetkülönbségeink lesznek a párommal a jelentősen eltérő anyagi helyzetünk miatt, akit egyébként tiszta szívemből, érdek nélkül szeretek. Felsoroltam pár dolgot, hogy neki mije van, ami nekem nincs. Erre jött valami aberrált barom és azt akarta belém magyarázni, hogy irigy vagyok valójában a páromra és biztos csak a pénze miatt vagyok vele...
2013. márc. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen.Mindenki magából indul ki.Beleélte magát a helyzetedbe és ő a pénzéért lenne egy tehetősebb férfivel és ezt kivetítette rád.Tehát saját magát minősítette.
2013. márc. 15. 02:38
 4/14 A kérdező kommentje:
Vagy ha pasi volt a válaszoló,akkor valamikor jól lehúzhatták anyagilag és amiatt válaszolt úgy.
2013. márc. 15. 02:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos. van egy csomó ember, aki nem elég körültekintő és azt hiszi ért valamit és neki áll arrogánsan osztani az észt. egyszerűen nem veszi észre, hogy fogalma sincs az egészről. azt hiszei, hogy ő minden tapasztalat nélkül tudja milyen az a helyzet és hogy mit kell csinálni.
2013. márc. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, például aki a melegeket bántja itt szóban, az nem hiszem, hogy mind meleg. Én pl. védem őket, és nem vagyok meleg, nincs is meleg ismerősöm.


Szerintem csak le akarják egyszerűsíteni a dolgokat. Egyszerűbb, mint belegondolni és megérteni. Főleg a sok "nem szeret", "megcsal" kijelentést érzem túlzásnak egy pár soros ismertető után.

2013. márc. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A figyelmetlenség, felületesség valóban igen jellemző.

Tegnap láttam valamelyik kérdésnél, ahol az 5-6 mondatos leírás után odaírta a kérdező, hogy "15/L" egy ilyen kommentet:


"Nem tudom, hány éves lehetsz,de..."


Tehát annyira nem olvasta el az illető a kérdést, hogy nem tűnt fel neki a kormegjelölés a végén.

2013. márc. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Van pl. sok abortuszos kérdés, erre a válasz helyett (milyen volt, hogyan, stb.) ilyenek jönnek: gyilkos, stb. Közben ki tudja, miért kell elveteni a babát, lehet, hogy elhalt. de ha nem, ahhoz sincs senkinek semmi köze.


A másik: én is tudnék cifrát írni sokszor. Válaszolok egy kérdésre, tudom, hogy jót, mert egy bizonyos típúsú ügyekkel foglaalkozom, sok az olyan kérdés. De hogy lássák, hogy nem a levegőbe beszélek (hisz sokan írhatják, hogy tudják), bemásolom a törvényi részletet is. Erre tegnap pl. a kérdező, de van, hogy a többi válaszoló írja, hogy hülyeség, nem úgy van. Mert ő máshogy hallotta(!!!), meg a szomszéd ismerősének az unokatestvérével is máshogy volt. Hiába mondom, hogy akkor az szabálytalan. Én meg alá is támasztom, törvényi hivatkozással, de az nem jó. Na, most a kérdező kinek higgyen? Ilyenkor én is tudnék valami kevésbé nmőieset írni.

2013. márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlkomplikálni! Sok a barom és kész!
2013. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak itt vezetik le a feszültséget. De mi ezzel a probléma? Inkább itt vezetem le, mint a szeretteimen.:)
2013. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!