Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked rosszul esne, ha a...

Neked rosszul esne, ha a férjed házibuliba menne?

Figyelt kérdés

Most született február 6-án a kislányunk,de sajnos külön városban élünk.Őt a munkája Dunaújvároshoz köti,én viszont kaposvári vagyok.A gyermekorvos és a vizsgálatokra mind itthon,Kaposvárom kerül sor,így nem tudtam és nem is tudok áprilisig elmenni a férjemhez.Két hetenként lejön 2-3 napra a hétvégeken.

Sokszor elmegy Budapestre,hogy bevásároljon ezt-azt,programokat csinál.Ma telefonon mondta,hogy egyik haverja meghívta házibuliba és hogy elmegy..nem sok jót hallottam a házibulikról :) Nekem az egyedüli segítségem édesanyám itt,de ő is dolgozik 8 órában..ő pedig bulizni járkál?

Szerinted korrekt?Vagy velem van a gond?


2013. márc. 15. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem teljesen normális,sőt egészséges ha a felek külön-külön illetve együtt is eljárnak szórakozni.Nekem inkább az a fura,hogy nem egy városban éltek,el sem tudnék képzelni ilyen házasságot.
2013. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

Igen normális, hogy külön-külön is eljárnak bulizni, de könyörgöm a felesége otthon van az 1 hónapos kislányukkal.


Kérdező nem veled van a probléma, sőt, inkább a férjeddel. Ha már a férjedet a munka máshova köti akkor elvárható, hogy a megengedett időben VELETEK legyen.

2013. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Az én férjem hetente egyszer úszni jár munkatársnői közül kettővel. Sosem csináltam belőle gondot. Házibuliba is elmehetne, nincs hozzám nőve.

Miért nem költözöl oda végleg Dunaújvárosba?

2013. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
és ha otthon van?most komolyan nem értem,miért ne mehetne el? együtt sem élnek,szerintem az a nem normális nem az,hogy elmegy házibuliba
2013. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is aza fura, hogy nem minden hétvégét veletek tölt.

Nekem férjem majdnem minden héten 200km-t kell hogy menjen. lemegy reggel és jön haza este. Söt volt olyan hogy 2 napo kellett ott lenni, d emég is közben haza jött aludni.

2013. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
A külön szórakozás alapból természetes szerintem. Abban sem látok kivetnivalót, hogy baba mellett megy el. Úgy már kicsit necces (én sem lennék feldobva) hogy sokat van távol, és még most sem hazajön. De most az egyszer belefér szerintem, kapcsolódjon ki egyet:)
2013. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Én sohasem gondoltam azt, hogy ha nekem itthon valami dolgom, gondom van, azért a távol lévő házastársamnak valami aszkéta életmódot kellene folytania, hogy "osztozzon" az én nélkülözésemben, ha már én nem mehetek, ne mehessen ő sem, szenvedjen csak, a fene egye meg. De miért is??? Én inkább azt írnám, hogy érezd jól magad, mulassatok jól, és majd várunk szeretettel haza!! Minden más eset önző gonoszság lenne.
2013. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Ja az elkerülte a figyelmemet hogy nem azért megy kéthetente mert csak így tud, hanem csak úgy.. Inkább ez itt a probléma valóban. Normális, együttélős kapcsolatba amúgy simán belefér.
2013. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Négyesnél a pont!
2013. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

azt nem értem, h miért nem költözöl te is Újvárosba? azért elég messze van a két hely egymástól, ez nem normális, h egy újdonsült család nem él együtt. a gyereknek is jobb, ha az apja látja felnőni, foglalkozik vele sokat, nem csak hétvégente pár órát.


a bulizás a legkisebb baj ebben a történetben.

2013. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!