Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Már nagyon...

Mit tehetnék? Már nagyon elegem van ebből a kiszorításból.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet, hogy úgy érzem kirekeszt a"családom". Nevelőapám van és teljesen birtokába vett mindent, még anyát is. Az öcsémnek mindent megvesznek, de mindent, kéri a 200. repülőjét vagy traktort, megveszik, de én kérek egy rágót vagy valami üdítőt akkor arról szó se lehet. Ma példádul ebédnél jöttek a nevelő apám rokonai (húga anyja) és amit kértem anyát hogy tegyen nekem félre kaját mert ma még nem ettem, azt mind odaadta nekik. Én sose mehetek el sehova, barátnőimmel se mert biztos hogy pasizok.A családi nyaralásra se mentem mert egyszerűen nem bírom ezt a kivételezést vagy minek nevezzem..meg az öcsémnek mindig hoznak csokit de nekem sose, mindig én veszek magamnak amit APÁTÓL kapok zsebpénzt mert tőlük azt sem kapok..és ez még csak pár példa volt :( Mit tegyek? Ígyis érzékeny vagyok de ez még rátesz egy lapáttal...15/L
2013. márc. 17. 14:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Szia .

Szerintem költözz Apukádhoz..

Egy nevelő apa nem ugyan az mint az igazi.. :(

2013. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ditta323 ***** válasza:
100%
Fogd magad ne szólj anyádéknak és menj apukádhoz. Talán anyud észreveszi, hogy valamit elcseszett.
2013. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Elég baj az hogy az Anyukád többe nézi a Pasiját mint a saját gyerekét..
2013. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Apum külföldön él és nem beszélem a nyelvet úgyhogy ez kilőve :(
2013. márc. 17. 14:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs ellenedre és édesapádnak sem,költözz hozzá.15 évesen ezt már el lehet dönteni.Az öcséd amúgy a nevelőapától van?
2013. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, tőle van.

És azt kihagytam, hogyha megmerem mondani a véleményem akkor nevelő faterom mindig azt mondja hogy fogjam be vagy különben pofánb@sz...

2013. márc. 17. 14:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Menj ki külföldre apudhoz! Nem baj, ha nem beszéled a nyelvet, hónapok alatt rád fog ragadni :) Sokkal több lehetőséged és jobb életed lehet kint.

Elég gáz anyukád részéről, hogy az új faszija miatt a saját vérét semmibeveszi

2013. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mindjárt itt az év vége, odáig bírd ki.

Közben apuddal már most beszélj, hogy ha nem gond, akkor odaköltöznél, kezdjen el utánanézni mit kell ehhez intézni. Amint vége a sulinak már mehetsz is ki. Nyári szünetben intenzív nyelvtanfolyamra menj (akár minden hétköznap), talán ragad rád annyi, hogy mehetsz szeptembertől egy az életkorodnak megfelelő osztályba ott kinn. Ha ez nem jön össze az sem katasztrófa, egy év "kihagyás"-tól nem lesz semmi bajod. De nem kell feltétlenül kihagyásnak lennie, mert gondolom valami különbözeti vizsgát kell majd ott tenned, arra elég lesz az egy év, hogy felkészülj.

2013. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én apám se volt jobb, de anyám legalább mellém állt. Tanulj meg jól csalni és sumákolni. Ezt csak így lehet kibírni. Vagy költözz apukádhoz.
2013. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Menj külföldre mindenképpen! Sokkal jobb életed lesz kint, megtanulod a nyelvet gyorsan.
2013. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!