Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 14 éves unokatestvérem egy...

A 14 éves unokatestvérem egy 19 éves fiúval jár. Mit tehetnék, hogy ezt a kapcsolatot megakadályozzam?

Figyelt kérdés

A legnagyobb probléma, hogy a húgommal járt két évig ez a srác, és sajnos én is ismerem, tudom, hogy milyen alak. Drogügyletekbe keveredik - tudom, hisz én is vettem tőle - és rendkívül agresszív pasi. A húgom azért szakított vele, mert állandóan bántalmazta. Csak én kétszer! vittem be húgomat a Honvédba agyrázkódással, amit két hét alatt alig tudott kifeküdni, annyira hányt. Mindig teli volt kék-zöld foltokkal, amiket próbált kimagyarázni, de hozzám mindig őszinte volt és elmondta, hogy üti-veri a gyerek, ha nem tetszik neki valami... rendszeres volt, hogy a fejét a falba vagy az ajtófélfába verte és húgom megelégelte a dolgot és szakított vele.

A srác persze epedezett érte, ígérgetett, hogy minden más lesz, de húgom nem engedett neki. Lefogyott, zaklatta húgomat, utána ez átment fenyegetőzésekbe, és a mostani barátja a húgomnak fékezi le néha a srácot.

Úgy gondoljuk, hogy bosszúból csinálja, féltékenység miatt, hisz az unokatestvérünk 14 éves, teljesen tapasztalatlan és éretlen lány, aki vidéki. Minden hétvégét felbuszozik ez a lány a Népligetbe, hogy találkozzanak... Félek, mi lesz ennek a vége. Mit tanácsoltok? Nagyon aggódom és teljesen ki vagyok borulva. Néha még sírva is fakadok és nem tudom, mit tegyek.



2013. márc. 17. 15:40
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A húgom lassan 19 éves, tehát korban nagyon eltérnek unokatestvéremtől.
2013. márc. 17. 15:41
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Unokatestvéred szüleivel kellene beszélni erről. Oké, hogy a mai 14 évesek már érettebbek, s sokan azt vallják, hogy hadd menjenek szórakozni. Viszont én nem tartom elfogadottnak, hogy ennyi idősen a szülők tudta nélkül össze-vissza utazgat! Főleg hogy ilyen pasival találkozgat.


Szülei milyenek? El lehet nekik ezt magyarázni?

2013. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
a húgod mesélje el a kislánynak, hogy a srác bántalmazta. ha nem hisz neki, szóljatok a szüleinek. egyébként miért nem lett a hapsi feljelentve?
2013. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

1. a honvédot messzire kerüljétek el a jövőben

2. meséljétek el mit művelt a srác a húgoddal. ha van egy kis esze szakítani fog, de ha szerelmes és elvakult akkor nehezebb lesz.

2013. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha most is teríti a srác a narkót, akkor én névtelen feljelentést tennék. (Létezik egy telefontanu néven futó telefonszám) Ha egy időre kivonják a forgalomból, megoldódik a probléma. Mert szerintem egy szerelmes 14 éves meggyőzhetetlen, úgysem fogja elhinni, hogy ő is bántva lesz..
2013. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az apát egy korábbi hasonló dolog miatt felhívtam, mert úgy éreztem tennem kell valamit, hisz az unokatestvéremre szinte húgomként tekintek mert évekig együtt éltünk családi okokból... Akkor jó le lettem hordva, hogy 20 évesen ne mondjam meg neki, hogy mit csináljon, mert ő 40 éves és tudja, hogy kell viszonyulni mindenhez... nem hülyéztem le, csak kértem, hogy figyeljen jobban oda (konkrétan azért, mert nem éreztem helyénvalónak hogy 13 évesen egy 16 éves srác aludt ott az unokatesómnál akit a facebookon ismert meg, de mivel kaposvári volt a gyerek, megengedték, hogy elmenjen hozzájuk...) Ebből gondolom le lehet szűrni, mennyire tudom belevonni a szülőket ebbe...
2013. márc. 17. 15:56
 7/22 A kérdező kommentje:
Az unokatestvérem tudja, de legalábbis gyanítja, hogy húgommal se bánt úgy mint a hímes tojással, hisz nem egyszer (sajnos...) végig kellett néznie, ahogy ők ketten durván szexelnek a szomszédos szobában... Húgomra bíztam akkor unokatesóm, de jól elfoglalták magukat, miközben unokatesóm felhívta apját, hogy jöjjön érte, mert ő ezt nem bírja... Állítólag be akarták venni unokatesómat harmadiknak, a srác már elő is vette a farkát, de unokatesóm kiborult... én ezért nem is értem, miért állt össze vele, hisz nekem mesélte, mennyire undorodik és utálja ezt a srácot...
2013. márc. 17. 15:59
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"13 évesen egy 16 éves srác aludt ott az unokatesómnál akit a facebookon ismert meg, "

akkor az ilyen f*sagyú szülőnek hiába magyaráz az ember. De felmérgelem magam, amikor ilyeneket olvasok. Milyen szülő az ilyen? S utána meg csodálkoznak, hogy 16 évesen már terhes a lányuk. Vagy náluk ez elfogadott lenne?

2013. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azt mondja az apja, hogy hát az unokatesóm nem ilyen, hogy felelőtlenül csináljon bármit is... direkt ezért alakítottam ki bizalmi kapcsolatot unokatesómmal, hogyha bármi van, felhívjon, forduljon hozzám bátran, de ez a fiú totál elveszi az eszét... mindjárt sírva fakadok...
2013. márc. 17. 16:02
 10/22 anonim ***** válasza:

nagyon okos szülei lehetnek a csajszinak. ne is csodáljuk, ha a kislányba sem szorult több ész, és az ilyen alvilági drogos formákhoz vonzódik.


mivel a lányka be van hülyítve, így max akkor fog belőle kiábrándulni, ha már üti-veri. de akkor kell neked közbelépned, látleletet vetetni, és feljelenteni a csávót. mellesleg érdemes elhinteni a zsaruknak, h illegál dolgokban utazik a fiatalember, akkor nagyobb az esély, h lecsukják.


az a baj, h a szülei nem foglalkoznak vele, és nem nevelték belé már kicsi korától, h az ilyen bűnöző agresszív alakokkal még csak szóba állni sem érdemes, nemhogy randizgatni velük.

2013. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!