Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm rányomult...

A legjobb barátnőm rányomult a szerelmemre akivel még nem voltunk együtt. Én meg túlságosan szeretem őket ahhoz, hogy megakadályozzam. Normális vagyok?!

Figyelt kérdés

És a srácnak tetszik, közben 3 napja nála voltam és smároltunk.. azt mondta szeret.

Ennyire szeretem őket...

nem érzem magam normálisnak...FÁJ de mégsem teszek ellene semmit..

Valami ötlet? Bármire.. :D

és mindkettőnek lelkiismeret furdalása van miattam.


2012. júl. 7. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? 16 éves kor alatt ez elmúlik nyugi.
2012. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 leszek..:D
2012. júl. 7. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
szakítsd meg velük a kapcsolatot egy ideig
2012. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szerethet, ha pár nap múlva már másik csajjal kavar...

Szerintem hagyd, ha nem szeret, és össze akarnak jönni, úgyis össze fognak. Legalább még idejében rájössz, hogy tapló a fiú, és hogy a barátnőd is milyen...

Bocsi, de ha tényleg szeretne, nem kavarna mással.

18/L

2012. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt azóta? Én a helyedben megtéptem volna a p!csát a srácnak meg szépen beolvastam volna...
2012. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

azóta kiderült hogy a csaj ( 15 lett..) egy buliban megujjaztatta magát, aztán a srác elköltözött, és a lány összejött egy másikkal akiknek mindent tagad:"D

a fiú megbánta a dolgokat, és azóta is nagyon jó kapcsolatban vagyunk ( mindkettőnknek van más már )

a lány meg elásta magát a barátikörünkben:)

2012. okt. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!