Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves létemre miért vigyáz...

24 éves létemre miért vigyáz a nagymamám ennyire az erkölcseimre?

Figyelt kérdés
Itthon lakom a szüleimmel, de a nagymamám is itt lakik. Most van egy srác akit szeretnék hazahozni, hogy megnézzünk egy filmet, meg csináljunk valami közös programot (még nem szex). Több randink is volt már, csókig jutottunk, én nem adom magam könnyen a csók is elég nehézkesen sikerült részemről. Még nem hívtam át, de szeretném ha átjönne és kettesben lehetnénk. De a nagyim meghallotta, és teljesen kiakadt hogy majd a szobámban kettesben leszek egy fiúval....
2013. márc. 17. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
10%
Mert a nagyi már tudja, hogy milyen könnyen megkívánja egymást egy pár, hiába nem úgy tervezed, szerinte jobb az elővigyázatosság.
2013. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ő 18 évesen házasodott, 20 évesen szült. Szóval már ekkor 4 éves gyereke volt. De ő azt vallja hogy "házasságig erkölcstelen szexelni" de nem is akarok még, ezt hangsúlyozom. Előre félek hogy ha magunkra csukom az ajtómat majd kombinál, meg fülel meg hasonlók. De nem akarom nyitva hagyni az ajtómat csak a nagyi miatt....
2013. márc. 17. 16:46
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
24 évesen légy annyira felnőtt, hogy nem más házába hurcolod haza a pasidat... Menjetek hozzá.
2013. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Nagyidat teremtsd le, felnőtt nő vagy, neki ehhez semmi köze. Ha nem tud viselkedni, akkor menjen el itthonról. Apám akkor volt ilyen, amikor 15 éves voltam, és akkor sem volt jogos.

Jogod van az önálló szexuális élethez 24 évesen, sőt már 18 évesen is.



Azt javaslom vegyetek ki egy szobát valahol, ha ilyenek a családtagok.

2013. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Ugyan már!

Hány éves a nagyid? Egész biztos, hogy fiatal korában ő is eljárt: akkor házi-bulinak hívtuk, ahol csak a fiatalok, összedobtunk pár falat száraz-kaját, a piát, valaki vitte a magnót, lemezjátszót és hajnalig ment a tánc, a hülyéskedés, meg akik akartak a miegymás.

Kérdezd már meg tőle, hogy ő ilyen házibuliba sosem járt?

És ha nem, akkor, abban az időben ezzel egyetértett, vagy szeretett volna ő is ott lenni? Nehogy eljátsza már itt az elkölcs-csőszt, miközben meglehet, hogy ő is elvette az élettől, amit az nyújtott neki.

2013. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%

5/5. A nagyi korában nem voltak házibulik,és a lányok nem jártak el sehova mulatni. Még a fiúk sem voltak olyanok, mint most.

Még ezelőtt 30-40 évvel sem feküdött le egy tisztességes lány a házasság előtt senkivel.

A nagymama ezért nem érti meg a mai túlságosan szabados erkölcsöket. Akkor nem akarta egy lány sem kiélni magát, mint most.

2013. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Na pont ez az hogy ha a sráchoz mennék, akkor meg azon akadna ki, hogy "Nem szép dolog egy lánynak felmenni a fiúhoz", mert úgy illendő hogy a fiú jön a lányhoz. Ezt is megkaptam hogy "Ne te járkálj a fiúhoz".


Áhh az ő idejében még nem volt lemezlejátszó :) 85 éves, falusi asszony, nagyon vallásosan élt mindig. Ők bálokba jártak a faluházba. :)


Max anyumék idejében volt szokás az ilyen buli. Ő 50-55 év körüli.


De hozzáteszem hogy szűz vagyok még, tehát nem foghatja rám hogy erkölcstelen vagyok. Tudok magamra vigyázni úgy érzem.

2013. márc. 17. 17:10
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó: Ember te jól vagy? Házibuli félében a mamája? 24 éves, szerinted a maam hány éves lehet? Mi volt akkoriban? Megmondom: Rákosi rendszer, szórakozni csak óvatosan lehetett volna, ha meg faluvilágból származik a mama akkor gondolhatod, hogy max a fonóban (már ha tudod mi az) vagy kalásszedésnél verődtek össze az asszonyok, lányok beszélgetni.
2013. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
5-ösnek szántam, amúgy, ilyen tudatlan emebereket, komolyan, még ha fiatalok is...
2013. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele. Amúgy az én mamám is állandóan pattog, hogy tegyük be a "védekező szerkezetet", de hát igaza van, még nem kell kölök.
2013. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!