Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamám múlt héten ment el...

Bannala18 kérdése:

Nagymamám múlt héten ment el közülünk Nem tudom, hogy mit tegyek felejtsem el és ne gondoljak rá? Vagy az emlékét őrizzem meg a szívemben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell elfelejteni.

Természetes, hogy gondolsz rá sokat. Ez a gyász folyamata. Fel kell dolgozni, mint minden veszteséget.

2013. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ilyet egészséges ember nem ír, sem kamasz, sem olyan ember akinek valóban elment a nagyszülője.


Beteg az elméd ember -kapj már a fejedhez-lassan meg fogsz őrülni..

2013. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg te nem vagy teljesen százas, kedves utolsó. Semmi betegeset nem írt a kérdezô.


Nem kell elfelejteni. Gondolj rá szeretettel, ô is ezt szeretné.

2013. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem, pár éve éltem át sajnos ugyanezt :(

Nem kell elfelejtened és nem is fogod tudni, ha akarod, ha nem, ő mindig a szívedben, és ez így van jól, így természetes. A jó dolgokra emlékezz vissza, és jusson eszedbe, hogy ő mindig vigyázni fog rád :)


"Kedves" második, neked meg annyi eszed van, mint amennyi látszik is.

2013. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elfelejteni úgysem tudnád és nem is kell. Az emlékeidben örökre ott marad. Gyászold meg és utána emlékezz a szép dolgokra.
2013. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!