Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik hasonló helyzetben...

Akik hasonló helyzetben vannak: hogyan kezelitek, ha édesanyátok folyton kritizál?

Figyelt kérdés
Én már felnőtt vagyok igencsak, de együtt lakunk / sajnos, de különköltözésre több okból sincs mód /és gyakoriak a súrlódások. És valahogy, sosem jöttünk ki igazán, amúgy is olyan negatív személyiség. Néha úgy érzem, bármit teszek, nem jó.
2013. márc. 17. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt. Én leléptem és azóta boldogan élek a párommal.) Merj lépni, a te életed!
2013. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel ez régi dolog, kialakult személyiségekkel, azt nem gondolom, hogy nagy esély van a teljes megoldásra. Azt teheted, hogy átgondolod, igaza van-e, ha igen, akkor megpróbálhatsz változtatni, ha nem, akkor pedig tudatosítod ezt magadban. Ő mondhat bármit, akkor tudja leépíteni az önbizalmadat, ha engeded. Belül maradj stabil s viseld el a kritizálást, persze nem kell csendben tűrni, de veszekedni sem célszerű.


Nem vagyunk egyformák, sem körülményt, sem személyiséget tekintve, ami nekem könnyebb volt, az Neked lehet pokolian nehéz, de csak ezt tudom válaszolni...

2013. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen dolgokban kritizál?
2013. márc. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez volt, de 17evesen elkoltoztem otthonrol, ugy h se kep se hang, egyedul tartottam fenn magam, majd 19evesen vissza. Csinaltam par hulyeseget is, ezert kellett hazakoltoznom mert buktam mindent, de azota sokkal jobb. anyum a sok gond ellenere is dicser, pedig abbahagytam a sulit is mert nen tudtam fizetni. azota persze minden aron ujrakezdenem, es fogom is.

most orul anyum mashogy latja a dolgokat meg ha csalodott is. orul hogy otthon vagyok es nem kritizal.

2013. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!