Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám nem örül neki, h...

A bátyám nem örül neki, h nekem fiam lesz. Annyira abszurd ez számomra. Más is járt már hasonló cípőben?

Figyelt kérdés
Nekik egy hatéves, tündéri kislányuk van, nem akarnak többet, biztosan egyke marad. A tesóm inkább fiút szeretett volna, kicsit fiúsan is nevelte, de imádja őt. Annak is örült, amikor meghallotta, h én is babát várok. De onnantól kezdve, h kiderült a neme, úgy csinál, mintha nem is létezne, kerüli a témát. Sőt, egyre bizonygatja anyámnak, h az orvosok is tévedhetnek, nem biztos, h fiú. De, az. Nem az én problémám, hanem az övé, ettől én még uolyan boldogan várom, de azért kicsit rosszul esik és furcsállom...

2013. márc. 11. 16:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne törödj vele, idövel megszokja...
2013. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
egy paraszt a bátyád, ne törődj vele, az enyém is az.. irigy.
2013. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny csupán
2013. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3. na jó, de ilyenre?! hát erről senki sem tehet.


nem gondoltam, h 38 éves meglett féri létére neki ehhez idő kell...

2013. márc. 11. 16:16
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is féltékeny, biztos annyira nagyon szeretett volna anno egy fiúgyereket.

Az én apám 20 éve nem tudja feldolgozni hogy lánya lett.

2013. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A pasikba borzasztóan beléjük van nevelve, hogy a gyerek, az fiú. (Némelyik nőbe is...)


Most nyilván a saját kudarcának érzi, hogy nem sikerült fiút produkálnia.

2013. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5. nem tudom. én úgy látom, h valósággal szerelmes a lányába, nem cserélné el egy fiúra sem. és mégis olyan hülyén reagál, h nem lehet nem észrevenni...
2013. márc. 11. 16:22
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Szeretheti a lányát, de ettől még magában nyilván csődnek érzi, hogy nem fia lett.
2013. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
hát, én se találok rá más magyarázatot. azért ez nagy csalódás nekem, ennél értelmesebbnek gondoltam vagy nem is tudom, több bölcsességet vártam volna tőle. kiábrándító, h ezt nem bírja feldolgozni, inkább elfordul tőlem. na mindegy, idővel csak hozzászoktatja magát a gondolathoz. csak vannak pillanatok, amikor úgy érzem, h olyan kimondhatatlanul rosszul esik, h legszívesebben beolvasnék neki. de tudom, h úgyis tagadna
2013. márc. 11. 17:09
 10/21 anonim ***** válasza:
9%

Neked kellene megértőbbnek lenni vele.Ha valakinek valami rosszul esik,az nem értelem kérdése.

Fiút akart,nem lett.Fogadd el,hogy ez őt bántja-attól még,hogy a helyében téged nem zavarna- és ne a saját sértettségeden lovagolj,hanem beszélj vele erről.

2013. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!