Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy olyan...

Van esély arra, hogy olyan kapcsolatom legyen anyámmal mint régen?

Figyelt kérdés

Kicsi koromban anyám volt a mindenem, csak neki mondtam el a legbizalmasabb dolgaimat, ő jelentett nekem mindent de 10 éves korom körül teljesen megfordult az egész. Túl sokat veszekedtünk. Már nem mutatjuk ki soha az érzéseinket egymásnak és magamnak se vallom be, nyálasnak érzem ezt az egészet de hiányzik a szeretete, vagyis a kimutatása mert tudom hogy igazából szeret. Most, hogy apám külföldön dolgozik anyám majdnem minden nap megkér, hogy aludjak már vele és ez jól esik. De sajnos a sok kamaszkori veszekedés miatt nem tudunk beszélgetni egymással mert nincs semmilyen közös témánk, már nem is ismerjük egymást. Hogyan lehet ezt rendbe hozni?

18/F



2013. márc. 17. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Istenem hogy te milyen aranyos vagy!

Kérdezd meg, milyen napja volt, meséljem a dolgairól, az emberek szeretnek magukról beszélni. Ha ez meg van, te is mesélj arról, amik veled történnek, így kialakulhatnak beszélgetések.

Sok sikert! :)))

2013. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szervezzetek közös programokat, de ne aludj vele, és semmiképpen ne hagyd, hogy apád helyettesítésére használjon. Ez túl szoros kötődéshez és később párkapcsolati problémákhoz vezet.
2013. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Kipróbálok mindent. Nem hiszem, hogy az alvástól lenne valami, ketten maradunk ebben a nagy házban, én az emeleten, ő lent. Nekem sincs mindig kedvem egyedül aludni ha nem muszáj. De amúgy van barátnőm.
2013. márc. 18. 06:29
 4/5 anonim válasza:
Lehet hogy el kellene mondanod azt,amitérzel!Bár ez nem tudom mennyire lenne hasznos.Nagyon aranyos vagy!Szerintem még megszerezheted a bizalmát.Sokat beszélgess vele!Segíts neki sok mindenben,telégy az első aki segít neki!Sokat legyél a nagyszülőiddel,már ha megteheted.Sok szerencsét!
2013. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sok mindenről beszélhetek biztos van közös témátok hiszen egy család vagytok.Én a tesómmal néha úgy szoktam hogy ő mond egy témát és ha nekem is jó a téma elkezdünk beszélni a témával kapcsolatos dolgokkal.Néha ha rá ér akkor kérd meg hogy beszélgessen veled.Sok sikert!
2013. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!