Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esély összejönni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély összejönni, vagy ugyanúgy szenvedni fogok mint régen? Olvassátok el a történetem, pls.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de kérlek olvassátok el és adjatok tanácsot. :(


Én 19 voltam, ő 22, összejöttünk, pár hónapot jártunk mert nekem el kellett jönnöm otthonról másik városba, egyetem miatt. Nagyon édi volt akkoriban, tudtam, hogy kedvel és tényleg érez irántam valamit, bár szerelemről nem volt szó még, az túl korai lett volna.

Azóta eltelt 2,5 év, én hamarosan 23 leszek, ő 25. Amióta külön vagyunk neki volt 1-2 kapcsolata, hosszabbak, rövidebbek, most is jár egy lánnyal, de (ne nevessetek ki:D) facebookon még azóta is szingli, nem nagyon oszt meg vele tartalmakat meg semmi. Az elmúlt időkben "folyamatosan" (pár havonta) feltűnik, ír néha, keres, megkérdezi hogy vagyok, az utóbbi időben ez egyre gyakrabban előfordul (attól eltekintve, hogy "van valakije"). Karácsonykor fel is hívott, hogy boldog ünnepet kívánjon, hívott szilveszter után is, írt több sms-t is, hosszasan elbeszélgettünk. Azt mondta, hogy szeretne velem kialakítani valamit, de tudom én is, hogy nem képes távkapcsolatban élni ezért ő úgy akarja, hogy mikor itt van az én városomban vagy valami, találkozzunk, legyünk együtt, tartsuk fenn ezt a kapcsolatot és így írta: "mikor hazajössz megbeszéljük". Én elolvadok tőle... Azóta egyszer találkoztunk, múlt héten itt járt. Elhívott este moziba, nevettünk, beszélgettünk, aztán hazamentünk hozza, pezsgőt ittunk, rengeteget beszélgettünk. Kérdeztem a kapcsolatáról, azt mondta az nekik nem megy egyáltalán, a lánynak el is mondta, hogy nem érez iránta túl sokat és nem tudja így folytatni, mire az kiakadt, aztán a fiú "megsajnálta", legalábbis megbánta, hogy fájdalmat okozott neki, még együtt vannak.

Velem hihetetlenül édes volt, mint régen, mindenről elbeszélgettünk, zenét hallgattunk, aztán megtörtént...együtt aludtunk, másnap kocsikáztunk, majd ment haza. Megbeszéltük, hogy jön még márciusban is, találkozzunk, menjünk el focimeccsre és még ilyet is mondott, hogy tartozik nekem egy tengerrel és nem felejtette el (mert régen, mikor együtt voltunk, megbeszéltük, hogy elmegyünk közösen tengerre). Múlt hét óta nem különösebben kommunikálunk, nekem ez fáj... Tudom, hogy nem szereti a távkapcsolatot, hogy több év eltelt azóta, mióta együtt voltunk, de akkor mi okból csinálja mindezt??? Szeretne velem lenni, csak úgysincs ahogy? Vagy miért? Nem értem... Nem is tudom hogyan viselkedjem vele, nem szeretném zaklatni vagy a terhére lenni, de akkor is... :/ Nekem mindig is ő kellett, amióta külön vagyunk csak ő van a szívemben.

Szerintetek???


2013. jan. 22. 16:30
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt megjegyezném, hogy ő nem az a "nyomulós" típus, vagyis már régebben is beszéltünk róla, hogy ő egy makacs ember, a legelső barátnőjét (akit nagyon szeretett) megcsalás miatt úgy otthagyta, hogy soha többé vissza sem nézett.
2013. jan. 22. 16:31
 2/15 anonim ***** válasza:
lehet, te vagy neki a nagy szerelme, de fél, hogy messze lennél tőle, ezért nem meri bevállalni a távkapcsot :( nincs lehetőségetek a későbbiekben együttlakni?
2013. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

megkapta amit akart. nincs mit beszélni erről.. az meg, hogy neki a távkapcsolat nem megy hazugság. ha valakiért oda vagy, akkor minden megy.

tudta, hogy egy kis duma és máris levett téged a lábadról. többet ne remélj néha szexkapcsolatnál..

(bocs)

19/L

2013. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tudom ez tán kiábrándító, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy le akart feküdni veled, ez neki kényelmes, hogy te távol vagy és csak néha-néha összejöttök.
2013. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ketteskét kiegészíteném azzal, hogy párok százai élnek távkapcsolatban boldogan, ha szereti egymást két ember akkor minden megoldható, de minimum megpróbálható.
2013. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Alkalmi szexet akar, szvsz. Mikor éppen arra jár, beugrik. Te meg beleszeretsz. Jó lesz ez Neked?
2013. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Komolyan igy gondoljátok?... De akkor miért a sok SMS, néha-néha telefonhívás, beszélgetés stb? :|

Nagyon rossz, komolyan!!! Ő régen odavolt értem, ezt tudom, de akkor most nem vagyok biztos benne, hogy mit akar. :( Miért akarna szexet, ha mar százszor csináltuk? :( Huh, tényleg tud fájni!

2013. jan. 22. 16:40
 8/15 A kérdező kommentje:

Távkapcsolatba ő nem menne bele, ezt tudom.


Hogy kellene most viselkednem vele? :(

2013. jan. 22. 16:41
 9/15 anonim ***** válasza:

Először azon gondolkozz el, hogy neked melyik a jó? Ha szeretnél pótkerék lenni, akkor folytasd ezt amit csináltok. Várd a hívásait, az sms-eit, amikor neki jól esik majd keres téged, de sosem te leszel neki az első.

Ha neked ez így rendben van akkor folytasd amit most csinálsz.


Ha nem szeretnéd, hogy ez legyen kettőtökkel, akkor mond meg neki, hogy neked ez így nem megy. Te nem akarsz másodhegedűs lenni, akihez bármikor fordulhat ha nem olyan a kapcsolata amilyen.

Mert egyenlőre ezt csinálja.


Lehet hogy azért nem keres, mert most nincs rád szüksége vagy azért mert rendezni akarja magában a dolgokat. Hiszen megcsalta a bnőjét.. Olyan dolgot tett, amit ő képtelen volt megbocsátani az elsőjének. Gondolhatod, hogy most mi játszódik le benne.

2013. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon jó válasz, koszi szepen.

Az van, h a barátnőjével nem mennek a dolgok, ezt tudom. Abban viszont igazad lehet, h ha igy hagyom a dolgot, sosem lesz belole tobb..

Azt mondta, h most neki is valamiféle vizsgai következnek és ugye nekem is most vannak, de mikor végzünk mindketten felhív és akkor talalkozzunk vagy csinaljunk valamit közösen. Most mit tegyek???? Irjak neki üzit, hagyjam a fenébe, varjam h keressen vagy mit? :| Mit mondjak neki? :( Tényleg faj nekem ez a dolog..

2013. jan. 22. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!