Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok én mindig a sokadik?

Miért vagyok én mindig a sokadik?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok a barátommal. Egészen máshogy szeret, mint én, nem a lelkendezős típus, ő a tetteivel mutatja ki. Nemegyszer bebizonyította már, h képes értem sok mindenre. Az utóbbi időszak elég stresszes volt, mert készült egy vizsgára és ezért nagyon sok mindent lenyeltem. H mindig háttérbe lettem szorítva, h ha ott is voltam nála, akkor is nagyrészt tanult stb. De reménykedtem h megváltozik ha levizsgázik. Kicsíptem magam, itthon ülve vártam h átjöjjön erre közli h még rendet rak meg elintéz pár dolgot és majd este átjön de nem alszik itt, mert beteg voltam és nem akarja elkapni. Itt akadtam ki, elegem van már h mindig csak tűrjek. Azt hittem végre hetek után először együtt leszünk rendesen nem csak pár órára. Szerinte meg ez az élet, mert holnap dolgozik, közben egyetemre jár ennyi fér bele. Szerintem meg igazán figyelhetne h néha én legyek az első

Önző vagyok? Miért van az, h nagyon szeretem, rengeteg mindent megteszek érte és azt érzem h neki nem vagyok olyan fontos? De ha nem vagyok neki fontos miért lep meg néha mégis apróságokkal, miért hívhatom ha bármi baj van? Meg vagyok zavarodva


2013. márc. 18. 17:22
 1/9 tünndérke válasza:
100%
hát nagyon be van táblázva az biztos és télleg kevés ideje van de mindinkinek arra van ideje amire a legjobban akarja
2013. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeret téged csak sok mindenre kell odafigyelnie.Nekem a férjem ilyen...nem mindig veszi észre hogy picit elhanyagol:)Ezen nem szabad megsértödni,de elmondhatod neki hogy mit érzel.Mennyetek el valahova kettesbe stb.:)
2013. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én ma már nagyon kiakadtam. H engem miért nem lehet szeretni....Egy hete nem találkoztunk, nem aludtunk együtt, pedig egy városban lakunk. Én nőként nem tudom elképzelni, h ennyi mindent előtérbe helyezzek. Nem az az élet h rohanunk a kötelességeink után és a szeretteinkkel nem törődünk. Védelmére legyen mondva, h másokkal még ennyi ideje sincs foglalkozni, neten dumál velük de h elment volna találkozni egy barátjával annak idejét sem tudom
2013. márc. 18. 17:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet egyszerű neki sem, hogy dolgozik és tanul is. Ez nagyon dicséretes, a jobb jövőért teszi ezt, nem jó kedvéből. Sajnos tudomásul kell venned, hogy az ő jelenlegi életébe egy barátnő ennyire fér bele. Nem éjszakázhat veled, ha holnap dolgoznia kell, a vizsga után valószínűleg így is nagyon fáradt, ki kell pihennie magát valamikor holnapra. Hétvégén majd találkoztok több időre.

Ez a munka, amit most belefektet a tanulásba és mellette a melóba később fog megtérülni, hosszútávú befektetés.

Ha neked ez nem felel meg, akkor hagyd őt békén.

Egyébként te mit csinálsz? Neked nincs hétközben dolgod?

2013. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is tanulok és dolgozom egyszerre. Igaz nem annyit, mint ő. Hétvégén is dolgozik. Nem azt várom h velem éjszakázzon, de miért nem lehet együtt aludni?
2013. márc. 18. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze akkor. A maradék szabadidejét így veled tölthetné.
2013. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod, ezt hívják úgy, hogy élet. Szerinted akik reggeltől estig dolgoznak, mennyit találkoznak? Még akkor is, ha együtt élnek... Gondolom, neked sokkal több a szabadidőd, mint neki. Jobb lesz, ha hozzászoksz, mert ha együtt fogtok lakni, akkor is lesz más dolga, mint téged szeretgetni egész nap. Persze mondhatnád neki, hogy jól esne, ha néha egy-egy délutánt teljesen rád tudna szánni a szabadidejéből. Nem kell követelni, csak mondd el neki, hogy milyen klassz lenne és kész.
2013. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert erre van igényed. Ha nem volna, akkor nem tűrnéd el, hogy a sokadik legyél. Ha nem tetszik, változtass, és ne panaszkodj.


És tanulj meg tisztességesen írni: ez nem sms-szövehely, ide ki lehet és ki is kell írni minden szót, különben érthetetlen lesz a szöveged. Ha pongyolán írsz, akkor pongyolán is élsz, ha igénytelen vagy másokkal szemben, akkor magaddal szemben is az vagy - tehát ne csodálkozz, ha úgy kezelnek, mint egy "ja még az is ott van" - sokadik embert.

2013. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Chello ***** válasza:

Abból amit leírtál úgy tűnik azért, mert a kényszer az nagy úr!


Sok kapcsolat az élet nehézségeitől megy tönkre.

Vannak olyan jellemű emberek akik keményen racionalisták olyanoktól ritkán fordul elő, hogy egy részt elkülönítenek az életükben a privát szférának.

Jellemzően olyankor szoktak bensőséges hangulatot kialakítani és öszinteséggel önteni el azt akiben megbíznak ha nagyon megfáradtak az élet taposómalmaitól.

Ha jól csinálja most az később sokkal kényelmesebb életet ad neki. Én sem helyeznélek előtérb ezzel szemben.

Ahogyan leírtad másokat is eszerint kezel.

Továbbá ne képzeld, hogy rózsás az együtlét ha a másik fáradtsága rátelepszik a közös hangulatotokra.


Az az érzésem, hogy te is elképzelések szerint nézed a dolgokat. Elképzelted, hogy kicsíped magadat és ő majd átjön. Erre mondják, hogy "Ember tervez Isten végez"

Ha ezt nem realizálod magadban akkor könnyen lehet, hogy minden olyan dologtól bántva érzed majd magadat amik nem az elképzeléseid szerint alakulnak.

Ettől függetlenül tenni kell azért, hogy úgy legyen ahogyan szeretnénk.

2013. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!