Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem semmibe vesz, sokadik...

A férjem semmibe vesz, sokadik vagyok neki, csak az a fontos hogy ki legyen elégitve, ezt is ugy utálom már minden hétvégén szex. Mégis mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mégis mit csinálhatnál??? dobd ki.
2011. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Csak hétvégén?
2011. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
a kommunikáció csodákra képes...
2011. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
elmondom neki a magamét folyton veszekszünk.
2011. febr. 6. 12:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Válj el, dehát ez egyértelmű. Egyáltalán minek mentél hozzá?
2011. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó így és megbeszélni sem tudod vele akkor szerintem is tudod a választ........
2011. febr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudtok inteligensen felnöttek modján beszélni és csak azért fekszel le vele mert muszály akkor az már régen rossz.Ha nincs meg a kölcsönös tisztelet ,akkor ott már halott az ügy.Emberek vagyunk érzésekkel.nem állatok akik csak kielégitik egymást aztán ennyi a hét.Szerintem ez már halott ügy.
2011. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de ennek ellenére nagyon ragaszkodom hozzá szerelmes vagyok belé
2011. febr. 6. 12:39
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban szerelmes lennél, nem utálnád a szexet vele.Te csak függsz tőle, ez nem szerelem.
2011. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Háborodj fel, csapj az asztalra, jelentsd ki, hogy ezt VELED nem lehet megcsinálni, és ha nem változtat, nem félsz elválni. Utóbbi téren mutasd magad sokkal bátrabbnak, mint amilyen vagy.

Veszekedéstől se félj, ne hunyászkodj meg, mert akkor minden így fog maradni.

És ha nem elégít ki, és olyan a szex, hogy utálod, akkor rúgd le magadról. Nem használati tárgy vagy, aki köteles széttenni a lábát.

Ha nem veszi észre magát, akkor tudomásul kell venned, hogy tőle szeretetet nem fogsz kapni.

2011. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!