Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sokadik esküvőre milyen ruha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadik esküvőre milyen ruha, hol vegyem?

Figyelt kérdés

Szerény két tanús esküvő lenne, 42 évesek vagyunk. Virág mintás nyári ruha vagy sötét bordó kosztüm is jó? Vagy világos kosztüm legyen? Budapesten merre induljak ruhanézőbe?

Azt sem tudom még, csokor kötelező, vagy nyugodtan elhagyhatom?


2010. jún. 8. 11:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

a ti esküvőtök lenne?


mondjuk a virágmintás nem tartozik épp a legelegánsabb öltözékek közé. én kerülném.


vannak alkalmi ruha boltok. ott vennék ruhát.

2010. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem a sötét bordót hagyd el, egy egyszerűbb, csinosabb akár nyári ruha jobban megteszi. egy kosztüm egy szép blúzzal,de ne bordó, világos, de ne fehér!

a csokor pedig szerintem egy szintén egyszerű, kicsike csokor legyen, csak jelzésértékűen... sokadik esküvőnél már nem az a lényeg.

legyetek elegánsak, de azért gondoljatok arra, hogy ez nem az első...

2010. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

semmi nem kötelező, ill. kell, csak az a fontos h nektek jó legyen, egy szép kicsi, ízléses csokor a kedvenc virágaidból jól hangzik nem????

én ajánlom neked a dress boxot a pólus centerben és a westendben, igényes, szép ruhák normális áron

sok boldogságot!!!!!

2010. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amiben jól érzed magad. Mivel neked már nem a divat az első, meg a csili-vili cuccok ezért első a kényelem.
2010. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem világoskék jó lehetne, az fiatalít is, legtöbb embernek jól áll.
2010. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
így egy kicsit nehéz. tudni kéne, hogy a mindennapokban is szeretsz nőiesen, csinosan öltözködni, vagy sem. kifogástalan alakod van, vagy van egy kis felesleg. ehhez kéne igazítani az esküvői ruhátis
2010. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Én egy világos színű kosztümöt választanék, Budapesten a Szöszy Fashion-t ajánlanám a IV. kerületben (én ott szoktam kosztümöt venni, jó minőségű cuccaik vannak jó áron)
2010. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barack színű ruha/kosztüm nagyon szép és elegáns tud lenni persze számít az is hogy milyen színű a hajad, bőröd stb. Nekem is barack színű volt a polgári esküvőnkön. Vagy esetleg a halvány lila is nagyon szép tud lenni és az most divat is.
2010. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
7%

szerintem menj bohócruhában. aki már sokadszorra megy férjhez, annak az lenne a legideálisabb öltözet.

én egyszer nem mennék férjhez, nemhogy sokadszorra!

2010. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem a westendet és a Szöszit is, egyszer már volt Szöszi kosztümöm, sokáig nyúztam. Az alakom normális, de tény, hogy nem divatozok, nem vagyok túl nőies. (Akkor biztos tudnám, hol vegyek ilyen ruhát:) A bohóc ruhát ajánlónak: Én se terveztem 3 házasságot, néha a férjek is tehetnek róla, egyébként meg inkább több, mint egy se, mert nagyon jó dolog a házasság!:)
2010. jún. 8. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!