Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nehéz ismerkedni a mai...

Miért nehéz ismerkedni a mai világban? A társkeresőkben sok a szélhámos, link. Diszkókban is mindjárt szinte rámásznak a nőkre. Chat ugyanez. Akinek nincs olyan ismeretségi köre, ami által ismerkedni tudna, szinte semmi esélye nincs.

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az a tapasztalatom, hogy kutyával lehet ismerkedni. A mostani páromat, és az előzőt is úgy ismertem meg, hogy először a kutyámat simogatták meg, beszélgettünk, ismerkedtünk, stb.


Ja és egy falatozó teraszán szoktunk ülni ismerősökkel, ott is van lehetőség ismerkedésre. Ha valaki igazán szeretne ismerkedni, megtalálja a megfelelő módot rá. Szerintem.

2009. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én még úgy sosem jártam jól, hogy direkt ismerkedni akartam. Amikor meg nem, akkor tök mindegy mit csináltam és hol, sikerült. Ismerkedtem már buliban, neten, buszon, boltban, előadáson, bőrgyógyász várótermében meg ilyenek. A fenti példák közül egyhez sem kellett a megfelelő társaság. És mindig jól sült el, mert nem vártam semmit a dologtól, nem is számítottam semmire csak éppen ott voltam aztán ennyi. A véletlen a legnagyobb kerítő.
2009. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, de azért a netes társkeresőkben is meg lehet találni a társat. Én ott ismertem meg a férjem 2,5 éve.
2009. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
ez egyszerű. régen csak az emberi kapcsolatok voltak, és az mindenkinek volt sok. mióta internet van, virtuális kapcsolatok vannak, és az is kevés. való életben ismerkedni szinte lehetetlen, és ez magyarázza azt is, hogy miért másznak a nőkre egyből mindenütt. mindenki frusztrált, magányos, és szexuális kielégítetlen. már aki épp egyedül van.
2009. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem pedig kifejezetten könnyű, hiszen elmúlt a társadalmi megkötések és megítélések kora. Ma bárki, bárkivel, bárhol ismerkedhet anélkül, hogy leszólnák a korkülönbség vagy a stílus miatt.

Megvannak a buktatók amiről írtál, de nevetségesen eltúlzod a dolgot. Igenis lehet normális emberekkel ismerkedni diszkóban is, működik a társkereső is, igaz, időbe telhet.

Én 5 éven át társkeresőztem, sok lányt találtam onnan, mire megtaláltam azt akire igazán vágytam. Türelem a titka mindennek, sokan ott hibáznak hogy ismerkednek, randizgatnak és úgy veszik az egészet mintha vérre menne. Ha kosarat kapnak vagy becsapják őket, mindenkire azt mondják hogy szemét hazug.

2009. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a mai világban már bárhol lehet. Az igaz, hogy sok békát kell megcsókolni mire herceg lesz, de nem lehetetlen. Az egyik barátnőm a férjét a buszon ismerte meg, a másik a neten, sőt van egy, aki az egyik hypermarketben talált rá az igazira. Én a férjemet az egyik nyári munkahelyemen ismertem meg. Beugrott egy kávéra. A legszebb a dologban, hogy két utcányira laktunk egymástól egyébként. Csak nagyon ritkán futottunk össze, mert más városban tanultunk tovább. De igazából nem kellett messzire mennem a szerelemért, ott volt a szomszéd utcában. :)
2009. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez az élet egyik legjob dolga...Szolics le csajokat utcán...vagy nemtom ahol akarod...
2009. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is nehéz.. 17 éves vagyok,lassan 18, lány és még nem volt senkim. Nem járok discoba,mert nem szeretem a mai bulikat,ami arról szól,hogy hogy tegyük magunkat tönkre+ a fogdosós palikat ki nem állhatom.. Internetes ismerkedő oldalon vagyok fenn egy jó ideje, találkoztam is már párral semmi..Élőben senki se jönne oda hozzám.. Ismerkedési köröm van és volt,ott sincs szerencsém..
2012. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!