Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A napokban valaki feltette...

A napokban valaki feltette itt ezt a kérdést (link) (? )

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


én abszolút szimpatikusnak találom az 1. típust, de a válaszok alapján jóformán én vagyok az egyetlen. Miért? Megindokolnátok?


2011. júl. 2. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Én a 3-as típust csípem, de ha jól látom hölgy típusokról van szó.

Egyszerűen imádom a nagyhangú embereket, viszik magukkal az embereket, jól érzem velük magam. Egy csendes emberrel is elvagyok, csak untat.

2011. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Én is az egyes típusra szavaztam, a másik kettő számomra elviselhetetlen. Hogy miért nem szimpi a többieknek?:) Valószínűleg ők a másik két típushoz tartoznak (én egyikhez sem), és nincs bennük annyi tolerancia, hogy elfogadják, ha valaki másképp akar élni, mint a trend diktálja. Mert az első típus elég életművész, és bár nincs benne rosszindulat, akkor is hajlamos szembe menni az árral..
2011. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem tetszik, én magam sem hasonlítok egyikre sem. Az első azért nem tetszik mert nem szeretem ha valaki állandóan komolytalan és csak úgy él a világba és mindig a középpontban kell lennie.
2011. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

"nincs bennük annyi tolerancia"


Bocsi, de attól hogy valaki nem ahhoz a típushoz vonzódik, mint te, még nem jelenti, hogy nem fogad el másokat.

2011. júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Második. Attól mert valakiben van tolerancia, még nem jelenti azt hogy nem mondhatja ki, hogyha nem tetszik. Attól még a másik élhet úgy, de nem kötelező szeretni az életformát.
2011. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Pedig szerintem éppen azt nem szimpatikus sokaknak bennük, hogy hajlamosak egyik napról a másikra élni. Az pedig a bizonyos szinten tolerancia hiányát jelenti szerintem, ha valaki jó embereket elítél az életstílusuk alapján.
2011. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
A tolerancia nem azt jelenti hogy mindenkit szeretünk. Nekem is van olyan barátom akinek az életmódjával egyáltalán nem értek egyet. De ez csak annyit jelent, hogy az én életemben elfogadhatatlan lenne. Attól ő még csinálja felőlem, engem nem érdekel. Mégis jóban vagyunk.
2011. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg kevered a szezont a fazonnal. Szimpátiáról volt szó, első benyomásról akár. Nem pedig tolerancia.A tolerancia az a tűrőképesség. A kettőnek köze nincs egymáshoz. Ez nem előítélet, pusztán vélemény, hogy kivel érzed jól magad. Senki nem mondta, hogy utálja, vagy nem bírja elviselni egyik másik típust, pusztán választott közülük egyet.
2011. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Én mind a hármat csípem, én magam az 1.+2. keveréke vagyok kicsit:) De bírom a 2. típust is!
2011. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Én nem találom meg a "művészlelkekkel",meg az elvont elmékkel a közös hangot.

Ez nem jelenti azt,hogy utálom őket,csak általában untatnak,nem szimaptikusak,főleg,hogy szerintem ez a csoport szokott nagy általánosságban az lenni,aki magát feljebb helyezi a többieknél mert ő zenész,festő,író,stb a többiek meg a futottka még kategória,akik nem érthetik meg az ő hatalmas világfájdalmaikat.

Ez az én személyes véleményem,nem tények,és csak általánositok.

2011. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!