Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek itthonról a...

Ti elmennétek itthonról a helyemben?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a történet, de megpróbálom rövidre fogni. Én 20 éves vagyok, a szüleim elválnak. Valószínűleg az édesanyámmal maradunk (van 2 öcsém) de ő nem fog tudni eltartani minket. Ha elviszi a bank a házunkat, akkor a nagyszüleimhez mehetnénk, de oda csak 2-3ember férne el. Már hónapok óta keresek munkát egyetem mellett, de nem találok. Arra gondoltam, hogy kimegyek ismét külföldre au pairnek, de akkor itthon kellene hagynom a páromat (már több éve együtt vagyunk). Viszont, ha itthon maradok, akkor nem igazán tudom eltartani magam, nem lenne hova mennem. A pénz miatt ki kellene mennem dolgozni, de nem szeretnék a barátom nélkül 0,5-1 évet kint lenni.

Kérlek segítsetek, ti mit tennétek? Mennétek vagy maradnátok?



2013. márc. 19. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennék.
2013. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Mennék persze, szerelmek jönnek mennek pláne a mi korunkban.

20/F

2013. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Hát nagyon nincs választásod de én a hejedben mennék.
2013. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
menj. vidd a barátodat is!:)
2013. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


Sajnos ő nem jöhet, mert be kell fejeznie az egyetemet. Én még megtudom tanulni könyvekből meg egy kis segítséggel odakint, de neki nagyon sok reál tárgya van, amire muszáj bejárnia :(

2013. márc. 19. 18:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátod nem akar kimenni veled? Esetleg kimehetnél előbb te, ő meg utánad menne, pár év alatt jól tudnátok keresni, ha ügyesek vagytok, talán még annyit össze is tudnátok spórolni, hogy ha komolyra fordul a kapcsolat, közös jövőt tudjatok kezdeni. De legalábbis a családot tudod majd segíteni.
2013. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, mikor írtam még nem olvastam az utóbbi hozzászólásod.
2013. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék. Nem szeretem a távkapcsolatot, de jelen esetben csak átmeneti megoldás lenne és előtte sokat voltatok együtt. Kemény lenne a másik nélkül odakint, de bevállalnám.
2013. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mennék a helyedben, másrészt a jövődet is jobban megalapozod.
2013. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyhuzamban egy évet tud halasztani ha nagyon együtt maradnátok, és ő is szívesen menne ki dolgozni. Az összegyűjtött pénz, és a nyelv szempontjából, ő ebből csak profitálna :)
2013. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!