Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznétek a helyemben...

Elköltöznétek a helyemben itthonról? Itt hagynátok a kistesótokat?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kistesóm, akit mi nevelünk tesómékkal. (apu meghalt mikor még anyu terhes volt, anyu pedig 3 éve) Van egy 27 éves bátyám (féltestvérem) Ő és barátnője ideköltözött mikor anyu meghalt. Azóta négyen élünk. Én mindig úgy gondoltam öcsém majd velem fog élni, de látom hogy őket is ugyanúgy szereti mint engem. Most 19 vagyok, barátom szeretne velem összeköltözni. De félek elköltözni, mert akkor végleg "lemondok" róla, hisz ha most itt hagyom akkor tényleg ők ketten lesznek a pótszülők. Szerintem ők amúgy is úgy vannak vele, hogy már az ő "feladatok", de én meg félek, hogy nem leszek olyan fontos az öcsémnek, mint ők... Lehet kicsit gyerekes vagyok.

2013. márc. 9. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem költözik oda a te barátod?

Amúgy ugyan úgy fog szeretni, rendszeresen látogatod simán!

2013. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen még kissé korainak találom az összeköltözést, de ha mégis nagyon akarjátok, akkor egyszerűen a közelben kell keresni lakást, és gyakran hazalátogatni. A barát odaköltözését én annyira nem támogatnám, mert lassan már tömegnyomor lenne nálatok.
2013. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy milyen lesz a kapcsolatod az öcséddel nem feltétlenül azon fog mulni hogy vele laksz-e. Persze ha messze költöznél akkor valamelyest enyhülne a kötelék, de ha igy is sokat tudsz majd vele lenni akkor nem fog véltozni szerintem.
2013. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nincs nagyon más választásod és abból amit írsz azt érzem, hogy te is tudod ezt. nem lakhatsz ott még 15 évig míg felnő. szóval előbb utóbb menned kell. akkor, ha van most egy alkalom, akkor menj most.


és igen jól látod. nyilván más lesz így a kapcsolatod a testvéreddel így. ez van.

2013. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menjél, mert ez egy örök probléma, amire hoszú távon sem lesz megoldás.Viszont ne most, 19 évesen, hanem 1-2 év múlva.

Egy huszongy- huszonkét éves fiútól (gondolom annyi a párod), nem árhatod el h neveljen egy 5 éves gyereket. Da 2 év múlva sem eg huszonnégy évestől h neveljen egy 7 éveset. Te meg nem maradhatsz még 15 évet otthon.

2013. márc. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!