Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek így lánybúcsúba?

Ti elmennétek így lánybúcsúba?

Figyelt kérdés
Édesanyám második házasságában él. A férje első házasságából született lányának nemsokára esküvője lesz. Rendes lány, de nem különösebben vagyunk jóban. Elhívott a lánybúcsújára, ahol a másik húga, unokatesói, barátnői, nagynénje, édesanyja lesznek ott. Én igazából senkit nem ismerek onnét, ők meg viszonylag összeszokott társaság, kicsit kívülállónak is érezném magam, szóval nem szívesen mennék el. Nektek mi a véleményetek?
2013. febr. 14. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Én elmennék. Legalább megismered őket, mert különben mindig kívülállónak fogod magad érezni. Ha nem érzed jól magad, legfeljebb hamarabb haza mész.
2013. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
én nem, mert nem lebbe kedvem hozzá,mivel a leírtak alapján elég feszengős lenne a hangulat(od). vele sem szoros a viszony, a többieket sem ismered. ha az esküvőre nem vagy hivatalos, szerintem távol maradhatsz innen is.
2013. febr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Elmennék. Megismerném őket jobban, hiszen majdnem családtagok. Kedves tőle, hogy meghívott. Ha nem érzed jól magad, hamarabb haza jössz. Nem hagynám ki a lehetőséget, hogy jól érezzem magam, hiszen ha meghívtak, biztos szeretettel várnak, fogadnak is.
2013. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem elmennék, esetleg kérd meg, hogy hagy hívd el valamelyik barátnődet is, akkor már te sem leszel egyedül.
2013. febr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 wartburg353s ***** válasza:
84%
Elmennék, még ha nem sok kedvem lenne hozzá, akkor is, mert értékelném a gesztust.
2013. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Én is elmennék. Nem kell ahhoz kebelbarátoknak lennetek mindenkivel, hogy jól érezd magad. Legalább megismered őket. Szórakoztok egy jót, az még senkinek sem ártott meg :)
2013. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Elmennék, mert illik, ha meghívott.
2013. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elmennék, mert ez egy esély a megismerésre, és értékelném a gesztust!
2013. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is elmennék, már csak azért is, mert biztos az esküvőre is meghív és ezek az emberek ott is ott lesznek, de akkor már nagyjából tudni fogod, hogy ki kicsoda, talán valamelyikkel össze is barátkozol. Persze ehhez az kell, hogy nyitott legyél a társaságra és hajlandó legyél beszélgetni is velük, nem csak ülni a sarokban és hallgatni, mint a tök.
2013. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha meghívott és neki nagyjából a családja lesz ott, akkor ez nyilván neki fontos és nyilván úgy gondolják a családhoz tartozol.Ha nem mész el, akkor valójában ezt utasítod vissza. Amellett, hogy azzal foglalkozunk, hogy tőle milyen szép gesztus, hogy elhívott, tőled is szép gesztus lesz ha elmész.
2013. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!