Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a sógornőmből!...

Elegem van a sógornőmből! Szerintem ez már nimfománia! Barátnő, barát, saját maga. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Amikor a páromnál vagyok hétvégén,természetesen találkozom a hugával,ugyanis velük lakik otthon.Mivel egymás mellett van a szobájuk,és vékony gipszkarton falak vannak,mindent áthallani,és őt nem is zavarja.Rohadt idegesítő,hogy amikor magára zárja az ajtót,maszturbálni kezd,és olyan rohadt hangosan élvezi,hogy hallgatnunk kell a végéig!Már volt olyan,hogy a párommal szeretkezni szerettünk volna,de megtörte a romantikát a huga visítozása.Elment a kedvünk az egésztől.Aztán olyan is előfordult,hogy a nagy barátnője nála aludt.Párom hajnalban elment dolgozni,próbáltam visszaaludni,de mit hallok?A drága sógornőm hatalmasakat nyög a barátnőjével együtt!Sőt,amikor az exe nála "aludt",szintén ezt kellett hallgatni.A mostanival skypon szokott beszélni,és előfordult hogy szexcamoztak.Szintén az orgazmusára kellett elaludnunk.Az is durva volt,amikor a laptopján kerestünk közösen egy képet,erre a kereső kidobta az undorító képeit,amit a mostani párjával készítettek.Össze vissza van élvezne rajta minden és mindenki.És zavarba sem nagyon jött!Engem nem érdekel mit csinál,a saját magánügye,de nem akarom,hogy rám is tartozzon!Senki se mondja azt,hogy irigy vagyok rá,vagy a szexuális életére/étvágyára,mert nem!Nagyon jól megvagyunk a párommal.De idegesít,hogy nyögésre kelünk-fekszünk!Annyira benne van a dologban ez a nő,hogy még öltözés közben is nyög-és ez komoly!

2013. márc. 19. 20:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
Akármi is, de tuti nem nimfománia, az ugyanis pont az, amikor valaki képtelen kielégülni.
2013. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
33%
Ne aludjatok ott. Máshová nem mehettek? Egyébként a párodnak, vagy a szüleinek kellene felvilágosítani, hogy mi illik és mi nem.
2013. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ugyanannyi joga van a páromnak is ott aludni (sőt),mivel az ő háza...miért mennénk el?
2013. márc. 19. 20:18
 4/31 anonim ***** válasza:
44%
mégis hány éves?
2013. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
24
2013. márc. 19. 20:25
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem kéred meg a párodat, hogy beszéljen vele??!
2013. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
21%
:) Irigy és prűd vagy.Hagy élvezzen szegény lyány!!!!!:DDDD
2013. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%

Ez beteges egy csöppet,és nem neked kellene ezt felhoznia hanem a párodnak.

Na ez már szexmánia!

Én a helyedben nem foglalkoznék vele, sőt egy kis szexszel tompítanám a hallásom.:)

2013. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
Szólj neki, ha találkozol vele, hogy halkabban élvezzen, mert k.urvára áthallatszik.
2013. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Miért lennék irigy?Teljesen rendben van az életem!És prűd? Talán azért,mert a házban tartózkodik még rajta és rajtunk kívül még 3 kiskorú is?
2013. márc. 19. 20:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!