Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El szeretnék menni a barátomho...

El szeretnék menni a barátomhoz, de anyám nem enged. Hogy győzzem meg, h elengedjen? 14/L

Figyelt kérdés

A barátom 150 km-re lakik tőlem, és szeretném meglátogatni... gyűjtögetem a pénzt, (bár nagyon lassan mert csak zsebpénz, meg am is szar helyzetben vagyunk...) és megkérdeztem anyumat h 'ha el akarnék menni hozzá, kivel engedne el?' mire a válasz: "senkivel".

Oké, h aggódik meg minden, de azért én érettebb (-nek gondolom magam) a koromnál, nagyon megbízható vagyok, csendes, visszahúzódó... egyszóval nem vagyok az a vagány, bevállalós, bulizós, drogos-piás tini mint a maiak (t. a kivételnek)... de nem enged el... én néha már fontolóra vettem h elszökök amint lesz elég pénzem, de ha sikerülne is eljutnom a barátomhoz, megtalálhatnak és kitudja mikkel vádolják majd... én meg ilyen súlyos dolgokba nem akarom belekeverni, nem akarom h miattam szenvedjen.... azt mondta, h amint lesz pénze azonnal eljön hozzám... de itt kellene aludnia, azt pedig (milyen nagy meglepetés -.-") anyám (meg apám) nem engedi... merthogy bepróbálkozna.. oké, ezt még megértem.. mondtam, h akk majd elutasítom. "akkor se, nem érdekel! menjen motelba..." na persze majd azért kiad több ezret...

és ha nem alszik itt, csak 2-3 órát lehetnénk együtt (első találkozás), ami rohadtul kevés bárhonnan nézzük... nem tudom mit tegyek... konkrét kérdésem nem igazán van, szerintetek mit kellene tennem?:/



2013. márc. 9. 18:30
1 2 3
 1/29 -=Koldus=- válasza:
94%
14 évesen én sem engednélek el sehová. Főleg 150km-re. Igazuk van a szüleidnek.
2013. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom, hogy én sem engednék el egy 14 éves kislányt, az bombabiztos!!
2013. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
96%
nekem nem volt pasim 14 éves koromban, és nem érzem, h bármiről is lemaradtam volna, gyerek vagy még
2013. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
47%
Ha félúton találkoztok úgy se? :) úgy egy napot együtt tudnátok tölteni, és talán hamarabb elengednek a szüleid is... Mióta vagytok együtt am? :)
2013. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
22%

#2: K**vára büszke lehetsz magadra, mondhatom -.-


Kérdező: Próbáld meg szülőket meggyőzni, mesélj róla, próbálj egyességet kötni, hogy nézegessenek be hozzátok, stb. hátha meg enyhülnek. Ugyanezt megpróbálhatja a fiú is, vagy esetleg mivel távol laktok webcamon beszélgessen a szüleiddel vagy a szüleitek egymással...jobb így hirtelen nem jut eszembe.

2013. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha sokáig együtt lesztek, idővel majd engedik...Csak adj nekik időt, addig meg egyikőtök se akarjon a másikkal éjszakázni. Legyetek együtt nappal, legyetek szem előtt, hogy lássák "jól viselkedtek", idővel gyengülni fog a szigor. Csak várj.
2013. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14%
Engem mikor ennyi voltam, elengedett anyum, bár csak 70km-re. Győzködnöm sem kellett, bízott bennem. De megsúgom, téged nem fognak elengedni.
2013. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy 14 vagy, ott akarsz aludni a barátodnál (vagy ő nálad) és ez lenne az első találkozásotok?

Ha a válasz igen, teljesen jogos a nem engedés. Nekem ugyan még nincs gyerekem, de még így is elég meredeknek tartom.

2013. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

értem... azért kösz a válaszokat^^

#2 te beteg vagy (._.)"

2013. márc. 9. 18:48
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem ennyi idősen nem engedtek el a nagy "szerelmemhez",és milyen jól tette,14 éves kislány vagy,ne utazgass 150kmre pasihoz,pláne ha még nem is találkoztatok.Az meg,hogy szüleid nem engedik nagyon jól teszik pláne azt hogy együtt aludj vele.
2013. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!