Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor bunkó, flegma vagyok...

Sokszor bunkó, flegma vagyok anyámmal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy válaszolok neki mintha egy kutyával beszélnék (de még azzal sem). Tudom, hogy furán hangzik de néha ő is hülyén beszél velem. Nem úgy ahogy én csak ezt nem tudom megmagyarázni. Utána mindig egyből megbánom és eszembe jut, hogy mi lesz amikor már sehogyan sem szólhatok hozzá meg ilyenek. Ilyenkor kicsit elgondolkozok ezen, de ugyanúgy megteszem máskor is. Kaptam már 1-2 pofont miatta régebben de már nem szoktam, pedig nagyon is megérdemelném. Amikor olyan vagyok, akárhogy próbálok, nem sikerül normálisan válaszolni. Mit tegyek?

16/L


2013. márc. 20. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Mielőtt szólnál édesanyádhoz, számolj el tízig. Tartsd vissza magad, mert a flegmaságoddal később, az élet más területén is rosszul jöhetsz ki.
2013. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Kérjél bocsánatot. Üljetek le anyukáddal, és mondd el neki, hogy nem direkt csinálod, és utólag mindíg nagyon bánod is. Hidd el, jól fog esni neki.
2013. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is az a legjobb megoldás, hogy ha a szokásoddá válik, hogy akármikor akármilyen ideges vagy, mindig számolj el valameddig és csak azután mondj valamit.
2013. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
ezt így mond el neki, és ha legközelebb nem is sikerül szépen válaszolni, legalább tudni fogja, hogy rajta vagy az ügyön, és szereted
2013. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Írd ki magadból mi az ami bánt és miért vagy olyan anyukáddal amilyen. Járj el kocogni vagy tegyél nagy sétákat. Kapcsolodj ki, a feszült vagy vonulj félre. Hallgass zenét, olvasgass.Az már jó jel ha tudod hogy hibát követsz el. Próbálj meg változtatni és mielőtt beszélsz gondolkodj.
2013. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is mindenképpen beszélnék vele, vagy ha nehezen megy szavakba önteni, írhatsz neki egy levelet is. Hidd el a szíve mélyén tudja, hogy te még a kislánya vagy és szerintem nagyon jól fog neki esni. Biztos a kamaszkor az oka...
2013. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
kamaszkor az oka??Mi is voltunk kamaszok,de próbáltunk volna anyánkkal bunkó lenni vagy úgy beszélni vele minta kutyával.A nyakunkat is kitekerte volna,de soha eszünkbe sem jutott.Úgy látom neked kevés volt az az 1-2 pofon!Bizony elfog jönni az idő amikor sehogy nem szólhatsz majd hozzá,se szépen se bunkón!Nyugodtan gondolkodj el rajta.Mondjuk én is megtekerném anyád helyébe a nyakad
2013. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ha az én anyám lenne a te anyád elég hamar elfelejtenéd ezt a tulajdonságod! Ma én is bunkón szóltam neki vissza,(mondjuk ő is úgy beszélt velem) és úgy térdem rúgott,hogy majdnem besz@rtam! Még most is sántítok,pedig ez reggel történt.
2013. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*térden*
2013. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!