Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog ez, hogy a saját...

Milyen dolog ez, hogy a saját apám az én facebookomba akar belépni és elolvasni, hogy én milyen pasikkal mit beszélek?

Figyelt kérdés
ÁLLANDÓAN ezzel jön... Én tudom,hogy megcsalja anyut,még se olvasom el az üzeneteit... És ha nem sikerül belépnie még neki áll feljebb...Azért akarja az üzeneteket elolvasni,hogy mikor kötekedős kedvében van,legyen mivel belém kötnie...Ismerem elég jól,de akkor is szemétség..17/L
2013. márc. 21. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ne engedd neki. El ne áruld a jelszavad. Foglalkozzon inkább magával, van mivel sajnos.
2013. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én nekem eszem ágában sincs,de és leordít,hogy mi a f*szt képzelek magamról,hogy én a facebookon pasikkal beszélek meg ilyenek..
2013. márc. 21. 17:56
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

A helyedben le is tiltanám utána megmondanám neki ,hogy töröltem magam róla. Az öregek hülyék ehhez és csak akkor fog leesni neki ,ha meglát ,hogy fent vagy.

Tudod ,ha tiltod olyan mintha nem lennél fent többet.

2013. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs az ismerőseim közt,csak szórakozni akar..
2013. márc. 21. 18:27
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Még szerencse hogy a saját apád akarja ezt tenni, és nem valaki másé. :)
2013. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Gusztustalan fráter lehet az apád, már bocs. A birtoklási vágya helyett inkább növesztene gerincet, jól állna neki. Mondd neki, hogy semmi köze hozzá és kódold le a géped, tanuld ki valahogy, hogy hogy kell és játszd ki. Én is ezt csinálom a faterommal, mert mindig megszívat a számítógéppel, de lehet, jobb lesz, ha elkezdek egy kicsit érteni hozzá, hogy hogy kell megjavítani a hálózatot, meg az internetet:)
2013. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az xD
2013. márc. 21. 20:10
 8/13 carlaa00 válasza:
100%

Töröd az üziket, hogy ha be tudna esetleg lépni ne lássa. Meg csak azokat tartsd meg, amikor házit vagy valami hasonlót kérsz el valakitől. És akkor majd főhet a levében :P

De egyébként nem ő az egyetlen ilyen apa... meg az se jobb, hogy az enyém le se szar.

2013. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Ohjaj! Megcsalja anyudat?!?!? És képesek vagytok együtt élni vele? És ezt hagyod neki? Oké hogy szereted mert az apád...de ez nem normális dolog! Vagy olyan nyitott a kapcsolata a szüleidnek hogy ezt megengedik egymásnak?
2013. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Előző vagyok, még annyit hozzá hogyha apád ezt csinálja (megcsalja anyud, de együtt vannak) akkor mit érdekli hogy te kikkel kavarsz? XD
2013. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!