Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog az, hogy a saját...

Milyen dolog az, hogy a saját tesóm nem hív meg a lánybúcsújára és nem szól ha segítség kell?

Figyelt kérdés
Helyette a barátnőit hívta meg, de elvárja hogy ott legyek és pénzt adjak. Én viszont úgy döntöttem, hogy mondhat bárki bármit én, ugyan el nem fogok menni az esküvőjére!!!
2010. márc. 28. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
biztos természetesnek vette h ott lesz, nekem pl természetes volt h én fogom megszervezni neki.
2010. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen jogos, és egyet értek Veled, de tudom, hogy ott leszel a lagzin... ;)
2010. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
A TE döntésed,de szerintem az egyenes beszédből jobban értene,mint abból,hogy Te is elkezdesz bunkózni.Mondd el neki,hogy rosszul esik,hogy mellőzött személy vagy,de a segítséget elvárja.Aztán elmennék az esküvőre,és megpróbálnám csak azért is jól érezni magam!Egyébként is illik elmenni,nem lenne jó,ha Téged titulálnának a végén bunkónak.
2010. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Semmi gond, mert a család többi tagja sem fog elmenni, mert nem is vagyunk meghívva.
2010. márc. 28. 19:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne is menj,bocsánat,ezt nem tudtam.Viszont akkor a segítséget se várják el!Ezt mondd is el neki őszintén.
2010. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne menj el,nehogy még te könyörögj azért,hogy ott lehess. A tesód meg jó nagy paraszt már bocsánat.
2010. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne is és nem szép hogy ő elvárja a pénzt!Adjanak a barátnői
2010. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesóm is ilyen bunkó!Amikor nyaraló panziójuk volt sosem hívott el minket.Még most sem ha valami van náluk,csak ha segítség vagy pénz kell akkor vagyok jó neki.Szerintem se menj el.Az esküvőre se hívott el?
2010. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az egészben az a poén, hogy a pasimat kérdezte meg, aki azonnal igent mondott és nekem egy szót sem szólt csak amikor már kiderült a dolog.
2010. márc. 28. 19:43
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
Most őszintén, te meghívnál egy olyan embert, mint te?
2010. márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!