Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen emberrel mit lehet...

Az ilyen emberrel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

felszolgálóként dolgozom. Általában ketten vagyunk munkában, és van egy kolléganőm aki kibírhatatlan. Én viszonylag új vagyok, így néha segítséget kell kérnem tőle, ha vmit nem tudok, de nagyon nehezemre esik. Ő ugyanis iszonyat hangulatember. 27 éves nő. Ha rossz kedve van az élő fába is beleköt. Miért így csinálom ezt, miért nem így stb. Mintha neki nem lenne mindegy, semmi köze hozzá, őt nem hátráltatom vele. Olyan megalázónak is érzem h állandóan kritizál. Nem akartam neki egy ideig beszólni, inkább nem mondtam semmit, mégiscsak én vagyok az új...De ma egy másik kolléganőmmel beszéltem és mondta h mondjam meg neki h maradjon ki a dolgaimból különben sosem áll le.

Szerintetek mit csináljak? nem akarom h nagyon megutáljon mert akkor még többet fog szekálni de ha hagyom magam akkor meg azért..

22N


2013. márc. 22. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Fújjjj!!! Sok nővel együtt dolgozni a legszarabb a világon!


23N

2013. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond meg neki ,hogy ne haragudj ,de te mindig így csináltad eddig még mindig jó volt így. Köszönd meg a tanácsod és csináld ahogy jónak érzed.


Nálunk is van egy öreg szaki a cégnél aki szintén hangulat ember. Van ,hogy ő mond vicceket van ,hogy köszönni sem akar.


Sajnos minden cégnél van egy hülye...

2013. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de épp ez az, h neki megvannak a bevett szokásai én meg új vagyok. De nem értem miért kell az ő szokásait átvennem, ha egyszer nekem más áll kézre és ugyanúgy jó szerintem...
2013. márc. 22. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az anyám ilyen. Alkalmazkodni kell a hangulatához, ha jófejkedni akarsz. De nem biztos, hogy érdemes.
2013. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a másik kolléga nődnek,rakd helyre aztán lekoccol rólad.(keress neki egy pasit oszt megnyugszik):)
2013. márc. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Soha tobbetnem akarok csak nokkel dolgozni..


En is felszolgatam, egy kollegano, (aki majdnem csaladtag is lett), aprankent kikesztett.

Igaz nem ilyen dologkkal mint teged, de ez is rossz volt.

En 2 evig turtem, aztan felmondtam, amugy is valtani akartam, de volt egy eset ami az utolso csepp volt...


Ha mem mondod meg meg egy ev muva is kevesebbnek fogod erzni magad,igaza van a masik kolleganonek.

Nem megoldas meghunyaszkodni, mert akkor sosem all le.

Meg kell mondani neki szepen nyugodtan, hogy a segitseget tanacsot szivesen fogadod a tapasztaltabbtol, a regemmi dolgozotol, de a kritizalastol nem fogod tudni jobban csinalni. Nem vezet jo munkakapcsolatra sem. Raadasul azert mert valamit maskeppen csinalsz mint o az nem feltetlenul rosszabb, mint az o modszere.

Persze nem tudom nalatok hogy van, de nalunk mindent nagyon szigoru sztenderd szerint kellett csinalni ( talalastol, a felszolgalasig, a minek hogyan kell lennie...stb)

2013. márc. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!