Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a férjetek...

Ti elmennétek a férjetek nélkül nyaralni?

Figyelt kérdés
Tudniillik kijelentette, hogy ő sehova nem akar menni, menjek egyedül. Nagyon stresszes időszak van mögöttem és ránkférne egy hét pihenés, de vele akartam menni nem nélküle. :(
2013. márc. 24. 17:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

miért nem szeretne menni? utál nyaralni, utazni? vagy valami miatt neheztel rád?


próbáljatok keresni egy olyan úticélt, ami neki is tetszik, akkor talán megjön a kedve.

2013. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Lusta. Soha nem voltunk sehol és nagyon vártam már a nyaralást, erre kiböki hogy nem akar sehova menni, menjek anyukámmal...
2013. márc. 24. 17:48
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
elmennék, persze
2013. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

Én elmennék. Minek erőltetni, ha ő nem akar menni?

Mi a húgommal szoktunk együtt nyaralni, és nagyon jó ez így :) Ilyenkor a fiúk is fújhatnak egy kicsit nélkülünk :)

2013. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Simán, de barátnőkkel, egyedül nem mennék!
2013. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Az én férjem sem szeret nyaralni. Párszor elvittem, mindenütt halálra unta magát a tétlenségben, és már ment volna haza. Azóta a barátnőimmel nyaralok, és jól szórakozunk:)
2013. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Oké, csak adva lenne egy hét édes kettesben pihenés. Neki erre nincs igénye, nekem van. De akkor elmegyek nélküle...csak félek, hogy nagyon rosszul fogom magam érezni...én nem ezért mentem férjhez, hogy egyedül nyaraljak.
2013. márc. 24. 17:52
 8/27 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom, hogy kellenek a közös élmények. Kaptam ajándékba egy wellness hétvégét, hát ő el nem jön, komolyan a sírás kerülget...
2013. márc. 24. 17:55
 9/27 anonim ***** válasza:
81%

lehet hogy azt akarja hogy pihenjetek mindketten külön. Nyilván érzi hogy gond van, és lehet hogy pihenésre van szüksége, egyedül akar lenni stb...

Ezt így nehéz elmondani ehhez ismerni kell, de akkor sem látnék bele a fejébe. Én szerintem menjél el, pihenj egy kicsit, nyugodtan és ennyi.

2013. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
2 éves házasok leszünk még csak és már nincs kedve velem pihenni...nekem erre nincs szükségem, világéletemben egyedül voltam, végre találtam egy társat és tessék!
2013. márc. 24. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!