Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Utál az anyósom.

Mit tehetnék? Utál az anyósom.

Figyelt kérdés
a párommal lassan 2,5 éve vagyunk együtt(én 2O, a párom 28 éves). a kapcsolatunk elejétől utál az édesanyja. egyszerűen nem tudom miért. soha nem voltam illetlen, soha nem mondtam egy rossz szót sem, néha süteménnyel is kedveskedtem neki, de mindez hiába. volt rá példa, hogy hajat mostam a páromnál, mikor végeztem az anyós eszeveszettül orditva futott hozzám, h mégis mit képzelek, ki fogja kifizetni a vizszámlát, mindemellett a családomat sértegetve azzal, hogy nekünk nincs otthon fürdőszobánk. azóta volt már, hogy csak nem is köszönt. mit tehetnék? kezdek beleőrülni ebbe a helyzetbe. ha a párom eltudna költözni otthonról, semmi gond nem lenne,de mivel még a szüleinél lakik, ezért akarva akaratlanul összefutok az anyóssal.
2013. márc. 24. 21:22
 1/7 Lilith1994 ***** válasza:
Hát ez egy nagyon jó kérdés... én is így voltam, de szerencsére el költöztünk. Ez segített, más nem.
2013. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fia mióta munkanélküli?

Találkozzatok inkább nálatok, mert lehet, tényleg nagyon kevés pénzt kell beosztania.

Nem az anyósod, csak a barátod anyja.

Miért nem tudtok összeköltözni egy albérletben?

2013. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a barátom dolgozik, jómagam egyetemista vagyok. sajnos nem keres annyit, hogy megengedhessünk magunknak egy albérletet.

nem gazdálkodnak kevés pénzből, mindenük megvan és mindenre futja is.

2013. márc. 24. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt barátom anyja hasonló volt. Nála laktunk, de teljesen különálló lakrészben. Egyik nap épp hazaértünk munkából, a megérkezésünk után pár percre elkezdett esni az eső. Másnap beállít ordítva, hogy én miért nem szedtem be a kiteregetett ruháit. Ha a volt barátom nem áll be az ajtó és őközé, szerintem bejött volna és megrángat vagy nem tudom.

Tudni kell, hogy az ablakunk alá tette ki a szárítót, de mivel magasan volt az ablak, így bentről nem látszott, hogy alatta ruhák száradnak, illetve esetünkben - áznak.

Ez persze csak kifogás volt, hogy legyen "oka" kiakadnia, mert soha nem kellemetlenkedtem vele. Egy megoldás volt, mégpedig a költözés. Nem tudok jobbat javasolni a te esetedben sem.

Ha magas is a vízszámlájuk, nem ok arra, hogy egy hajmosás miatt ekkora jelenetet rendezzen.

2013. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet.Nyíltan ki akar utálni a fia mellől.Persze az erőforrásaimra igényt tart.Természetesnek veszi a használatukat.Legutoljára kértem,hogy üljünk le beszélni a problémákról elvileg hajlandóságot mutatott,de gyakorlatilag nem adott alkalmat.
2013. márc. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, ezen csak a lesza.rom tabletta segít. Lehet, hogy ha valami milliomos családból származnál, és a jobb élet reményét kecsegtetnéd neki, akkor megbocsátaná, hogy élsz, és hogy a fiával vagy, de így csak egy kellemetlenkedő vagy, aki belerondít az ő tökéletes kis családi idilljükbe. Nem fogadja el, hogy a fia felnőtt, vagy csak szimplán sokkal jobbat szán neki. Ezen nem tudsz változtatni, kár is rágódni miatta. Vagy megbékél idővel, ha látja, hogy a fia boldog, vagy egy igazi megkeseredett szipirtyó lesz a nyakatokon, amíg meg nem hal.
2013. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) remélem mihamarabb találok én is magamnak munkát, és elköltözhetünk.
2013. márc. 25. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!