Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kaptatok már megjegyzést...

Ti kaptatok már megjegyzést olyankor mikor a férjetek kezében volt mindkét gyerek, ti pedig "sétáltatok mellettük"?

Figyelt kérdés
Hétvégén egy bevásárló központban voltunk férjem hozta a táskát (nem nehéz csak ruha volt benne) majd lassan mindkét lányunk felvetette magát (ők sem nagy súlyúak, 5 és 4 évesek, ennyit egy férfi nehogy már ne bírjon :D) Én mellettük sétáltam, úgymond "seggemnél fogva" csak a kistáskám volt nálam. Közben jártuk a boltokat, mire egy nő odaszólt egy másiknak valami olyasmit, hogy "látod az összes(?) talál egy papucsot míg vásárolgat" Mire megfordultam és megszólaltam volna már kislisszantak. Nem igazán értettem. Egyrészt nem csak nekem vásároltunk, másrészt szerintem nincs abban semmi papucsság ha egy férfi ölbe veszi lányait.

2013. márc. 25. 14:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%

"Egyrészt nem csak nekem vásároltunk, másrészt szerintem nincs abban semmi papucsság ha egy férfi ölbe veszi lányait."


De ettől függetlenül papucsot csináltál belőle, ugye? ;-)

2013. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
ez hülye, ne foglalkozz vele. :D valószínűleg neki nem jut senki
2013. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Az történt, hogy megszólalt az irigység.

Nehogy rosszul érezzétek magatokat emiatt. Aki ezt mondta, magából indult ki.

2013. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Honnan tudod, hogy neked szólt? Amúgy meg, ha igen, mit foglalkozol vele?
2013. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Nekem szólt be. Még látta, hogy megfordultam, ezért lépett le. Plusz a férjemet is nézték már előtte is.

Nem zavar, csak nem értem. Szerintem ez teljesen normális dolog.

2013. márc. 25. 15:10
 6/24 A kérdező kommentje:
Egyes! Egyáltalán nem az a papucs kategória. Bár nem is kellene.. na jó néha azért könnyebb lenne az élet :D De nem az.
2013. márc. 25. 15:11
 7/24 anonim ***** válasza:
74%

Igen, de nem gyerek kapcsán. Jó ideje már, hogy beteg lettem és a felépülés lassú (nem az én akaratomon múlik).

Még férjem testvéreitől is megkaptam, hogy szemét, és önző parazita vagyok, nemhogy rokonoktól és egyéb emberektől. Úgyhogy ezt jól ismerem, és ha rosszabb passzban van az ember, akkor tényleg nagyon tud fájni.


Ne foglalkozz vele sokat, még ha kicsit rosszul is esik, mert a másik nem tudhatja, hogyan élsz és neked milyen nehézségeid vannak. (Van úgy, hogy az ember szenvedései, nehézségei nem látszanak kívülről, de annál nagyobbak.)


Csak az irigység beszélt belőle meg a bunkóság. De ha akarod, az is jó megoldás, hogy azon nyomban visszavágsz és elküldöd melegebb éghajlatra az embert, hogy törődjön a saját dolgával.

2013. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

Általában nálunk is a férjem kezében van mind a két gyerek. Ők is kicsik 2 és 4 évesek. Ha már nem akarnak sétálni akkor ők is a férjemnél kötnek ki legtöbbször. Persze van hogy valamelyikőjüket én veszem fel, de akkor nem lehet egymást piszkálni:)

Szerintem erre 1 millióból 1 ember ha beszól. Az sem normális :)

2013. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Egyeseknek örömet okoz feleslegesen gonoszkodni,főként,ha egy teljes családot lát,ahol a férj kiveszi a gyereknevelésből a részét,nyilván ez neki nem adatott meg,hiszen miért is mondana ilyent.
2013. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk is két gyerek van, 2 és 4 évesek. De megmondom őszintén, hogy nálunk nagyon működik a munkamegosztás, még soha nem kellett egyikünknek sem mindkettőt egyszerre cipelni. Nyakban szeretnek utazni, úgyhogy általában a nagyobb apa nyakában, pici anya nyakában van. Ha babakocsizunk, én tolom a babakocsit, férj fogja a nagy kezét. Nem azért, mert olyan tökéletes család vagyunk (mert sajnos nem...) hanem azért, mert sokkal biztonságosabb, egy gyerekre egy felnőtt jobban tud figyelni, marad szabad keze, lassabban fárad el. Itthon is ha egyik gyerkőc rászáll egyikünkre, a másikat igyekszik a másikunk lefoglalni.

Ettől függetlenül ki nem állhatom, mikor idegenek beleszólnak abba, hogy családon belül ki mit hogyan csinál, szóval megértem, hogy kiakadtál!

2013. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!