Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez komolyan...

Szerintetek ez komolyan pusztán csak véletlen volna?

Figyelt kérdés

Hihetetlen szerintem

A legjobb bnomrol meg rolam szol

Regen az apukam meg a baratnom apukaja egy helyen dolgoztak (nem voltak joban csak egy helyen dolgoztak)

Az o kisagyat kaptam meg kiskoromban es azon a racson szoktem meg ahol o szokott meg.

Az o szulei is elvaltak es az en szuleim is.

Az o neveloapja is Sanyi meg az en nevelo apam is Sanyi.

Majd teljesen veletlen egy helyre koltoztunk es egy osztalyba irattak be minket.Legjobb baratnok lettunk es ami a leghatborzongatobb hogy neki is meghalt meg az anyamehben az ikertestvere ahogy nekem is

2 eve nagyon osszevesztunk es nem beszeltunk de most kb 1 honapja teljesen veletlen ujra joban vagyunk.Mintha a sors akarna ezt

Ez szerintem nem veletlen.

Egy helyre koltoztunk (belatok a lakasukba a mienkbol)

A sok altalanos iskola kozul mindkettonket ugyanabba es ugyanabba az osztalyba iratnak ugy hogy anyu nem is ismerte oket apuval meg mar nem is talalkoztam szoval meg az sem lehet hogy osszebeszeltek volna...

Ez mind csak veletlen lenne

Ez azert eleg sok veletlen egybeeses nekem...

17/L 18/L


2013. márc. 25. 17:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Mintha valami azt akarna hogy mi egyutt legyunk
2013. márc. 25. 17:28
 2/9 anonim válasza:
Örülj, hogy van egy jó barátnőd, akivel valszeg életre szóló a barátságotok. Ne firtasd az okokat...nekem csak az a rácsos stori nem tiszta:))
2013. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A babaagyon volt egy kis res a racsok kozott

Es ugyanott szoktunk meg mondketten:)

2013. márc. 25. 17:38
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Véletlen, a kiságy is magyarázható,ha a ti ágyatokon is ugyanott volt a rés,ugyanaz a típus volt,akkor valószínűleg a gyárban vétettek valami hibát és még több tucat kisgyerek indult este bóklászni.


De örülj neki,hogy van egy jóbarátnőd és ne a "misztikus" okokat keresd. :)

2013. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az az ö kisagya volt

Mert en kaptam meg az ovet....

2013. márc. 25. 18:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy?! Ha jól esik, akkor tekintsd ezt a sors kezének, igazából senkinek semmi köze az egészhez és titeket leszámítva kétlem, hogy ez bárkit is érdekel.

Persze nem bántásból mondom, mert nekem is nagy ritkán eszembe jut ilyesmi adott szituációból adódóan, de ettől még ez az én dolgom.


Szóval tekintsd úgy ahogy akarod, és örülj, hogy van egy nagyon jó barátnőd.

2013. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

xdd!!

Hat most mert kapod be a fejem??:D

En pont higy arra voltam kivancsi ti mit gondoltok ezekrol a veletlennek tuno dolgokrol:DD

Nem dicsekedni akartam amit Te mondasz ugye...csak egy egyszeru kerdes

2013. márc. 25. 18:45
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ezek annyira nem meglepő dolgok.

Megkaptad a kiságyát: a legtöbb kiságyban több baba is felnő, tekintve hogy a kölcsön- vagy eladása teljesen bevett szokás a kisgyerekes családoknál.

Ugyanott szöktetek meg: minden kisgyerek megpróbál kiszökni a kiságyból. Ha ugyanabban az ágyban aludtatok, akkor nyilván mindketten ugyanott szöktetek ki: ahol a legkönnyebben lehetett.

A szüleitek elváltak: ma Magyarországon a házasságok több mint fele válással végződik. Azaz nagyobb az esély arra, hogy elváltak valakinek a szülei, mint arra, hogy nem.

Sanyi: abban a korosztályban ez egy divatos név volt, elég sok fiút neveznek Sándornak.

Egy helyre költöztetek: ez valóban lehet véletlen, de az is lehet, hogy egyszerűen valamiért felkapott lett az a környék és sokan költöztek oda.

Ebből következik, hogy jó eséllyel egy osztályba íratnak.

Az ikertestvér sem annyira meglepő, a legtöbb terhesség ikerterhességként indul, csak aztán az erősebb magzat elszívja az energiát a gyengébb elől.


Persze nem azt mondom, kisebb az esély erre, mint arra, hogy ne így legyen, de az ilyen együttállásoknál azt érdemes észrevenni, hogy az emberek életében millió dolog van, ha ebből passzol néhány, az nem feltétlenül meglepő. Nála azért tűnik fel, mert jobban ismered, mint a többieket, de egész biztos, hogy ha mással beszélgetnél többet, akkor vele is sok közös pontot találnál. Mittudomén ugyanolyan járókátok volt, mindketten imádtátok a mucoprontot, ugyanaz volt a jeletek az oviban, ugyanaz anyukátok második szakmája, stb.

2013. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Második vagyok, értem már, nem tudtam, hogy koleszból szöktetek meg, vagy talán börtönből =)))
2013. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!