Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kórházba alig jöttek be...

A kórházba alig jöttek be hozzám, normális, hogy zavar?

Figyelt kérdés

Kb 10 percre jöttek be hozzám minden nap, apám akkor is csak feljött, köszönt, majd lement a büfébe kajáért, megette a szobába és mentek is.

Röviden elmeséltem a napomat, és ennyi. Nem is kérdezték, hogy fáj-e, meg ilyenek..


Amúgy megműtöttek és 5 napig voltam kórházban. A műtét egyik este volt, reggel fel sem hívtak, semmi..


2013. márc. 25. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulást kívánunk! Gyógyulj meg teljesen, mielőbb!

Ne rágódj semmin, nézd, milyen szépek a havas fák!

2013. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Felesleges ezen hisztizni, gondolom ezek szerint mikor otthon vagy, akkor sem sokkal jobb, tartalmasabb a családi életetek.

Meglátogattak minden nap, Te meggyógyultál, jól vagy, és ez a lényeg.

2013. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én amikor hazajövök a suliból, anyának mindig mesélek vagy 20 percet, szokott is kérdezgetni.

kórházban meg semmi kérdés, tök gáz volt.. Felnőtt szobatársaim voltak, náluk órákat töltöttek a családtagjaik, én meg ott volt 15 évesen, és 10-15 percig volta bent nálam :S

Ráadásul halálra untam magam, mert feküdnöm kellett 3 napig..

2013. márc. 25. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező: sajnálom és jobbulást. A többi privátban megy.
2013. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális, hogy ez zavar téged :S


Mikor engem műtöttek sulisként, anya éjfélkor is bent volt a kórházban, és minden este ott ültek munka után, hoztak kaját, és sokan meglátogattak. És szerintem ez lenne a normális! Mibe került volna nekik, hogy szülőként viselkednek? Na mindegy, nem azért írtam, mert dicsekedni akartam, mert ezen nincs mit dicsekedni, ennek kellene természetesnek lennie.

2013. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Emesélek neked egy vicces sztorit.

Hétfőn eltörtem a lábamat. Sírtam anyukámnak, hogy maradjon, de nem tudott mert két testvérem is volt még. De megígérte, hogy másnap jön.

Ja jött is, mentővel, mivel a nővérem lábán áthajtott egy autó. Sajnos akkoris sietett haza, de legalább volt társaságom.

Másnap miközben bent volt nálunk anyukánk, meglátogatott minket apukánk is: a bátyám, kihasználva, hogy kikerült anyánk látószögéből, nekiállt a pajta tetejéről a szalmabálákra ugrálni. Elvétette és eltört a karja.

Szegény szüleink akkor tényleg egész nap a kórházban ülhettek...

2013. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mondanám hogy normális, de lehet csak nem tudták kezelni a helyzetet, más betegek is vannak veled egy kórteremben, nem akartak zavarni. Bármi lehet, ha amúgy normális, szerető szülők.

Egyébként feltalálhattad volna magad, amikor barátnőm volt kórházban mi mindennap bejártunk hozzá suli után "bandázni". :)

2013. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jajjj, 6-os..naagyon vicces. Remélem,hamar jól lettetek.

Nem unatkoztak mellettetek a szülők.

2013. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!