Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar a férfiak...

Csak engem zavar a férfiak "előélete"? Normális?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi elmeséli, hogy a volt csajainak a zömét társkeresőn vagy csetoldalakon szedte fel, és elmondja, hogy ezek iskolázatlan, kövér, ápolatlan, igénytelen butuska csajok voltak, én azonnal kiábrándulok belőle, akármennyire is tetszett előtte. Én igényes nő vagyok és úgy veszem, hogy nem akarok 'belekerülni' ilyen szedett-vedett nők sorozatába...Valahogy ha ilyen dolgok kiderülnek egy pasiról, már nem lesz hozzá gusztusom, főleg testileg nem, de érzelmileg sem. Aki mindenkivel összeáll és nincs ízlése, nem minőségorientált..az gáz nekem..Meg attól is félnék, hogy elkapok mindenféle nyavalyát ilyen nők után...
2012. jún. 2. 12:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%

Engem meg a nők előélete zavar. Ugyanakkor a mai világban szűz lányt találni szinte lehetetlen. Viszont ha meg szűz lenne, szerintem az zavarna. Az előélete kevésbé, mint ha szűz lenne.


30F

2012. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ha minőségi, csinos, kedves, okos , jófej barátnői vannak egy pasinak az érdekesmód nem zavar. Olyan sorozatba szeretnék beilleni :P Engem csak az igénytelenség zavar, külsőleg és belsőleg is. Igénytelen partnereket választani igénytelenségre utal.
2012. jún. 2. 12:11
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom melyik pasi dicsekedne ilyen háttérrel, az ilyet én eleve elkerülném.
2012. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%

És mivan akkor ha a férfi nem meséli el?Akkor jó?


Engem különösebben nem érdekelt a párom előélete.Tudom hogy volt előttem barátnője,hogy most az iskolázott volt-e vagy nem nem igazán foglalkoztatott.

2012. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%
Akkor nem jó pasit szedtél össze. Úgy gondolom, hogy egy normális hapsi nem olyan igénytelen, hogy mindenféle ahogy te mondod szedett-vedett, ápolatlan nővel leálljon.
2012. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

Engem (és sok nőt) nagyon is érdekel a leendő párunk előélete. Mivel az ember igyekszik minőségi partnert választani, és nem olyat, aki végigk*rt egy fél várost vagy igénytelen a párkapcsolatban.

Az a férfi, akinek mindegy milyen nővel volt, azt én is elkerülném.

30N

2012. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
18%

Mert az jobb ha egy pasi olyan csajt választ, akit a fél város végig k*rt..?:D


Amúgy meg ha téged zavar, akkor keress mást. Ennyi a történet.

2012. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Engem ez mindig zavar. :D :D
2012. jún. 2. 12:21
 9/27 anonim ***** válasza:
66%
Mi az hogy minőség? Te határozod meg? Ha duci egy csaj akkor az már nem minőségi? Ha csak fodrásznak tanult az sem? És arra nem gondoltál, hogy a pasi azért mond rosszakat a volt barátnőiről, mert megutálta őket? Előfordul.... Amúgy lehet, hogy külsőre nem voltak a legszebbek, de lehet több jellemük volt mint neked!
2012. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Engem nem érdekel az előélet,ugyanúgy nem szeretem az enyémet firtatni.Ami elmúlt,felesleges beszélni róla.Max. annyi érdekel,hogy pl.ha szakítás volt az életében,annak mi volt az oka,mert abból sok minden leszűrhető.
2012. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!