Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal vagy túlreagálom?

Megcsal vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Bizalmat szavaztam a páromnak, de vannak félelmeim. A kapcsolatunk nem a legjobb, régebben egyszer randevúzott is mással, de állítólag rájött hogy én kellek neki. Azért egy szájrapuszi belefért... de ez már a múlt.

Mostanában pocsék a szexuális életünk, ő a fejébe vette, hogy amíg néhány dolgot nem úgy csinálok, ahogy szeretné, addig nincs szex. És hiába indul be teljesen, amint eszébe jut ez, rögtön visszakozik. Néha azért "rám fanyarodik", de ez is olyan megalázó érzés, szól hogy na vetkőzz, semmi intimitás.

Az utóbbi napokban furcsán viselkedik, mindenre azonnal felcsattan. Például mellette ültem, ahogy gépezett, láttam a keresősávban egy szót, amit nem ismertem. Kérdeztem, hogy mi az. Erre rögtön emelt hangon közölte, hogy ne gyanúsítgassam, csak azért keresett rá, mert nem tudta, hogy férfi vagy női név (női név volt). Semmilyen gyanúsítás nem volt bennem, azt se tudtam, hogy az egy név, azért kérdeztem rá, mert egy ismeretlen szó.

Tegnap megkérdeztem, hogy miért köt nyakkendőt, amikor amúgy nem szokott. Erre is felcsattant, hogy ilyen kedve van.

Ma reggel meg egész reggel hisztériázott. Bár tény, hogy egy kisebb problémával indult a reggelünk, úgy volt hogy este meglátogatjuk a beteg unokatesóm, és ő reggel szólt, hogy csak korán ér rá. De emiatt egész reggel csapkodni? Áttettük a látogatást holnapra, szerintem nem olyan nagy ügy.

Délután hívtam telefonon és mondta, hogy az egyik srác az irodában felvetette, hogy menjenek el közösen vacsorázni, akik a projekten vannak. Mondta, hogy még gondolkozik, hogy elmenjen-e, majd szól.


Az az igazság, hogy kicsit gyanúsnak érzem ezt így együtt. Főleg a felcsattanásokat: a randija után egy ideig valóban nem bíztam benne és meggyanúsítottam többször ok nélkül. Sőt, ellenőriztem is a levelezését, amiről nem tud. Tudom, hogy nem szép dolog, de nem bírtam ki. Akkor hagytam abba, amikor elolvastam a legjobb barátjával való chatelését, amiben leírta, hogy nem tudja, mit kezdjen, ő azóta hűséges, mégse bízom benne. Ezután meg tudtam bízni benne megint.


De most nem tudom, mit gondoljak. Nem akarom alaptalan vádakkal illetni, de arra gondoltam, hogy talán most, hogy lefújtuk az esti látogatást, írt a csajnak, hogy találkozzanak, nekem meg felvezette, hogy esetleg munkahelyi vacsi lesz. Tippem sincs, ki lehet az illető, sajna ő minden lánnyal folyamatosan flörtöl, így még az is lehet, hogy az orrom előtt telefonáltak, csak nem vettem észre.

De az is lehet, hogy véletlen egybeesés az elmúlt pár nap. Szerintetek?


2013. márc. 26. 18:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Téged tényleg az érdekel, hogy megcsal-e? Inkább azon gondolkodj el, biztos, hogy csak egy ilyen taplót érdemelsz?
2013. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%

"ő a fejébe vette, hogy amíg néhány dolgot nem úgy csinálok, ahogy szeretné, addig nincs szex"

Itt a baj. Szexmegvonással büntetni? Ugyan már! Nevetséges. Hogy képzeli ezt?


Abszolút jogos a gyanakvásod. Viszont nem ezzel (vagy nem csak ezzel van a gond). Talán el kellene gondolkoznod azon, mit is kerestek egymás mellett.

2013. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Lényegtelen, hogy megcsal-e. Köztetek ez nem működik. Se a szex, se a bizalom. Egyszer már megcsalt, az a tüske is örökre benned lesz, meg a vele járó kételyek. Sorry, de ennek nem lehet jó vége, max őrlődhettek egy rossz kapcsolatban az idők végezetéig.
2013. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Tulreagaloood?

En ennek a feleert ralepnek a f@rkara es hanyatt loknem...

Taposs le! Mert nem szeret, nem tisztel!

2013. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
ebből mi sem vagyunk okosabbak
2013. márc. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
30%
Nem látom, hogy megcsalna. Viszont unja a kapcsolatotokat. Bezárkózott. Nem akar nyitni feléd...
2013. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%
Hát, tényleg elég gyanús. Ahogy leírod, elég rossz a kapcsolatotok, érdemes lenne leülnöd beszélni vele, és neked is átgondolni, hogy van-e értelme ezt folytatni. Neked megéri vele lenni úgy, hogy néha "rád fanyalodik?". Az irántad mutatott szeretet és tisztelet, nagyon, nagyon kevés. El tudod fogadni, hogy ő olyan aki mindenkivel flörtöl? Te szereted még Őt?
2013. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

"Mostanában pocsék a szexuális életünk, ő a fejébe vette, hogy amíg néhány dolgot nem úgy csinálok, ahogy szeretné, addig nincs szex. És hiába indul be teljesen, amint eszébe jut ez, rögtön visszakozik. Néha azért "rám fanyarodik", de ez is olyan megalázó érzés, szól hogy na vetkőzz, semmi intimitás. "


Aki szexmegvonással akarja elérni, hogy úgy ugráljak, ahogy ő fütyül, meg rám fanyalodik, azzal kapcsolatban nem azon gondolkodnék, hogy megcsal-e vagy sem, hanem azon, hogy melyik bőröndbe/dobozba csomagoljam a ruhákat.

2013. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Szemu68 válasza:
89%

Ide nem bizalom kell, hanem UTILAPU!!!!! Semmi értelme folytatni egy ilyen alakkal!

Ébresztő!!!!

2013. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
81%
Először is.Aki 1x megcsal 2x is képes rá.Te pedig azon fogsz folyton stresszelni,hogy hol van?kivel van?mit csinál?ez elrontja a kapcsolatot.a többiből ítélve ez a hapi egy segg.én már úgy pofán csaptam volna hogy a fal adja a másikat...
2013. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!