Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Bár szinte minden nap látjuk egymást, az utóbbi időben elbizonytalanítanak a dolgai. Viszonylag korán kel a suli miatt, 6 körül, erre hivatkozva este 8 után gyakorlatilag lehetetlen elérni, arra hivatkozik hogy elalszik. De úgy hogy fél órával előtte kísérem haza. Gyakran írok valamit, mire közli hogy nem fog tudni fennmaradni egy perccel sem tovább...Létezik ilyen?? Szeretnék hinni neki de ez nevetséges. A szülei elváltak, az anyja éjjelente dolgozik, gyakorlatilag az megy fel hozzá esténként aki akar. Szerintetek? Természetesen mindent tagad, többször szóba hoztam már...
2010. dec. 16. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ott aludnék nála egyik este....


És ha túl sok kifogása lesz, hogy ezért meg azért ne aludj itt akkor már elkezdenék gyanakodni..


Az h 6 kor kelnie kell egyefene te is felkelsz egyszer vele együtt 6 kor...de pénteken ottaludhatnál..

2010. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Moszuke ***** válasza:
nem a kölcsönös bizalomra kéne alapozni egy kapcsolatot?
2010. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Majd akkor gondolkodj amikor találkozni nem nagyon fogsz tudniXD
2010. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szeretnék bízni benne, tényleg. De így gyakorlatilag 9-10 órát alszik naponta ami BŐVEN elég kéne hogy legyen...ha mást csinál teszem azt 9től éjfélig akkor megértem hogy fáradt...de így ez a sztori több mint sánta...nem gondoljátok?
2010. dec. 16. 21:25
 5/16 anonim ***** válasza:
Mennyi időt is töltöttök el naponta?
2010. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mi van, ha ő végzi a házi munkát? vagy délután dolgozik? vagy mondjuk tényleg fáradt? nem lehet mindenki élete tökéletes. egy barátnőm életét most cseszték el. a drága családja. képzeld nem járhatott iskolába plusz ő vezette a teljes háztartást és nevelte a két fiatalabb hugát, akik 2 és 7 évesek. szóval lehet, hogy a barátnőd is fáradt és az ő nevében is elnézést kérek, hogy nincs egy tökéletes élete, ahol mindent a segge alá tólnak és kiszolgálják.
2010. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kb 3-4 órát, hétvégén többet
2010. dec. 16. 21:28
 8/16 A kérdező kommentje:
nem dolgozik...még középsuliba jár...
2010. dec. 16. 21:29
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem annyi idő elég, ha 12 órát lennél vele folyamatban akkor is marad 12 óra bármire, de persze gyilkos lenne ha 12 órát vele lennélXD Ha megcsalna több sztori is lenne ami nem stimmelne, szóval ez még nem megcsalás:)
2010. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

kérlek én 19órát is tudok egybe aludni. akár többször is egymás után. (jó így 12 óra fentlét kell xd)

a kezdetek óta ilyen? vagy csak az utóbbi időben... ez megválaszolja kérdést.

2010. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!