Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok balek lenni, mit...

Nem akarok balek lenni, mit tegyek? Megcsal?

Figyelt kérdés
Öt éve vagyok a párommal. Van egy kétéves kislányunk. Egyik este ülünk itthon, a párom kapott egy smst. Teljesen naívan megkérdeztem miaz, mire ő a zsebébe dugta a telefonját,hogy semmi. Gyanús lett ezért elkértem, nem akarta odaadni, de nem tágítottam. A következő volt benne: szr a kedvem ha tudsz beszélni csörizz meg.. kérdőre vontam egy kolleganője, akiről sosem hallottam, Amikor rákérdeztem még pár hete barátkoznak nem hívta sose nem ő adta meg a számát. Aztán amikor még egyszer kérdeztem a válaszok megváltoztak..a csaj akar valamit ő nem..mi a fenét csináljak? Ha nem hazudik nekem akkor lenyelem,hogy lányokkal barátkozik, de így? Hazudott nekem és feladta volna a gyerekét is...miért csinálják ezt a pasik? Egyébként a kapcsolatunk átlagos....

2013. jan. 28. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a nő meg a pasid között vége a lamour-nak. És igy erölködik, hogy a személyét nyilvánvalóvá tegye. Ez esetek 95%-ában mindig ez van.
2013. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Most ne haragudj, de szerintem túlreagálod. Te ebből a kis "incidensből" hogyan szűrted le, hogy "feladta volna a gyerekét is"? Nem szép dolog, hogy letagadta, hogy barátkozik a kolléganőjével, de nem kell rögtön rémeket látni. Viszont, ha minden apróságért ilyen hisztit csinálsz, szinte tuti, hogy a nő karjaiba "kergeted". LÉgy türelemmel és majd ha lesz ennél kézzelfoghatóbb bizonyítékod is, majd lép ahogy jónak látod.
2013. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

"Gyanús lett ezért elkértem, nem akarta odaadni, de nem tágítottam."


Ilyen nőm lenne, én is csalnám...

2013. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Két kérdésem lenne. Pasi vagy? Csaltak már meg?
2013. jan. 28. 11:55
 5/15 A kérdező kommentje:
Láttad volna az arcát..amikor meglátta..amúgy sosem kutakodtam és megbíztam benne, pont ezért volt furcsa,hogy hazudozott összevissza.
2013. jan. 28. 11:57
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem túlságosan messzemenő következtetéseket vontál le a történtekből. Lehet, hogy tudta a párod, hogy egyből a megcsalásra gondolsz, hiába csak barátkozik, ezért inkább nem is mondta. Ennyi még kevés ahhoz, hogy ha tényleg történt köztük valami, akkor egyértelmű legyen. Arra nem is gondoltál, hogy tényleg a csaj akarna valamit, és direkt küldözget sms-t, hogy besározza a párod? Vagy még jobban vájkálj a párod dolgaiba, hogy kiderüljön valami, vagy bízz meg benne.
2013. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Én nem foglalkoznék vele a helyedben..
2013. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Vannak más kollenganők is akik barátok, és sosem voltam féltékeny. Csak azt nem értem miért nem mondta el, ha nincs semmi.
2013. jan. 28. 12:04
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Talán,mert tudta,hogy így fogsz reagálni és ezt akarta megspórolni magának? Ne hisztizz,járj nyitott szemmel,de ne kergesd az őrületbe egy feltételezéssel.Ez,ami történt nem bizonyíték megcsalásra,a gyereket pedig ne keverd bele.
2013. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy haverom aki nem mondta el a párjának hogy vagyok.Hogy miért foggalmam sincs.Végülis kiderült a dolog, a csaj kidobta a pasit.Nekem kellet bizonygatnom hogy semmi nincs köztünk,nem is volt.Csk azért mert a pasi nem mondta el hogy közel 10éve sms zünk néhanapján,ebből a csak azt szürte le hogy biztos azért nem mondta el mert van köztünk valami.

Végülis a dolog jól sült el mert visszafogada a csaj a párját.

2013. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!