Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik volt a legszebb és a...

Melyik volt a legszebb és a legcsúnyább dolog, amit vmely számodra fontos ember mondott neked?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A legszebb az volt amikor apával régen beszélgettünk az egri csillagok című könyvről és azt mondta nekem apa, hogy neki csak 2 csillaga van a világon: én meg anya!
2009. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

A legcsúnyább:(pár napja)a volt élettársam(még nem költöztem el)takarodjak el a jó q***va anyámba,mert különben felakaszt,rohadt q**va vagyok.(ő csalt meg engem.....)

Legszebbet most nem tudnék írni

2009. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
az "én nem szeretném ezt veled folytatni"-nál nem volt még csúnyább szerencsére. szebb pedig talán pár héttel előtte az "ugye soha nem fogsz elhagyni?" :)
2009. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Legcsúnyább: anyukámtól: "Te csak azért születtél, hogy apád ne legyen katona!"

(hárman vagyunk testvérek, én a legkisebb 25 éves vagyok, és anno, ha 3 gyermeked volt, nem vittek el katonának.)


Legszebb: páromtól: "Szeretlek őrülten!"

2009. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Legszebb (páromtól): A kislányunk és én vagyunk a legfontosabbak Neki és köszöni ezt a Kincset!

Legcsúnyábbat szerencsére most nem tudok írni...

2009. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

- Imádat neked édeském! -

- Soha többé még csak hallani sem akarok rólad! -

2009. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
93%

Legszebb:1Veled komplett vagyok

2Édes kicsi angyalom te mindig úgy vigyázol rám


CSAK A SZÉPRE EMLÉKEZEM

2010. ápr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Legszebbet a párom mondta: Azt hittem, hogy én már senkit nem fogok tudni ennyire szeretni, de te megmutattad, hogy mégis!


A legrondábba(ka)t az exemtől kaptam:


- Nézz már magadra te dagadt disznó, hát nem szégyelled magad? (Ezt mondta úgy, hogy a 178 cm-hez 80 kiló voltam)


- Ha elhagysz, akkor azt kívánom, hogy dögöljön meg az egész családod!

2013. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

legszebb: "El sem tudod képzelni,mennyire szeretlek. Fogalmad sincs."

legcsúnyább: csenevésznek nevezte az exem az egyik testrészemet...állítólag ő azt hitte, hogy pozitív jelentése van...csúnyább most nem jut eszembe.

2013. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
legcsunyább: hogy nem vagyok jó semmire, nem fogom vinni semmire
2013. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!